Bilbao krepšininkai mačo pabaigoje iššvaistė 8 taškų persvarą
Nuotr. AP – Scanpix
Bilbao „Bizkaia Basket“ (1-3) krepšininkų taikiklis Eurolygos A grupės mače užsikirto tada, kuomet taškų jiems reikėjo labiausiai, o Ispanijos komanda namuose 70:73 (21:26, 15:6, 22:21, 12:20) neatsilaikė prieš Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (2-2) krepšininkus.

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti kiek daugiau nei 5 minutes „Fenerbahce Ulker“ deficitas siekė 8 taškus (59:67), bet Curtiso Jerrellso ir Omero Onano pastangomis svečiams iš Turkijos pavyko atsitiesti.

„Bizkaia Basket“ ekipa 5 minutes nesugebėjo pelnyti taškų, o tuo pasinaudoję jų varžovai spurtavo 12:0 ir šventė pergalę.

„Fenerbahce Ulker“: Luka Bogdanovičius 19, Curtisas Jerrellsas 15, Jamesas Gistas 10.

„Bizkaia Baskets“: Marko Baničius 17, Kostas Vasiliadis 15, Raulis Lopezas 9.