Eilinę triuškinančia nesėkmę Eurolygoje patyrė „KK Zagreb“ (0-4) komanda. Kroatijos čempionai svečiuose 85:99 (27:19, 14:30, 16:24, 28:26) nepasipriešino Malagos „Unicaja“ (2-2) penketukui.

Po pirmojo kėlinio svečiai pirmavo 27:19, tačiau andalūzai antrąjį ketvirtį pradėjo spurtu 14:0 ir perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas (33:27).

Trečiojo kėlinio viduryje po Damiro Rančičiaus dvitaškio kroatai sumažino deficitą iki 4 taškų (51:55). Visgi po Chuso Mateo paprašytos minutės pertraukėlės „Unicaja“ šovė į priekį 22:6 ir rungtynių baigtis tapo aiški (77:57).

„Unicaja“: Luka Zoričius 14, Joelis Freelandas 13 (6 atk. kam.), Earlas Rowlandas ir Jorge Garbajosa po 12, Berni Rodriguezas 11, Saulis Blanco 10.

„KK Zagreb“: Mario Kasunas 23 (7 atk. kam.), Damiras Mulaomerovičius 13 (10 rez. perd.), Krunoslavas Simonas ir Seanas May po 10.

ss
Sklinda gandai kad zalgiris veda derybas su d.howardu

--
2011-11-10
gg
Na zalgiris jei grupei uzims 4 vieta ir iseis i kita etapa bus labai puiku, na o kitam etape turetu geriau zalgiris zaisti
2011-11-10
Toks cia ir "vargo neturejimas", kai visa ketvirta ispanai kelini atzaide stipriausia sudetim...

Geriausios kroatu rungtynes simet EL.
2011-11-10
Nuo kada - 14 yra triuškinantis pralaimėjimas? Apie triuškinimą galima kalbėti, kai rezultatas siekia bent 16 tsk. , bet ne mažiau.