Šilto ir šalto per savo karjerą matęs Henry Domercantas šiemet žaidžia geriausią savo sezoną Eurolygoje. Trečiadienio vakarą jis dar kartą įrodė savo galią.

Mače su Gdynės „Asseco Prokom“ gynėjas pelnė 23 taškus, iš jų 15 – vien per ketvirtą kėlinį. Taip amerikiečio vedama Kazanės „Uniks“ komanda 72:68 palaužė Gdynės „Asseco Prokom“.

33 minutes žaidęs Domercantas šiame mače pataikė 5 tritaškius ir pateko į savotišką išrinktųjų klubą. Per savo karjerą Eurolygoje jis jau yra pataikęs lygiai 200 tritaškių.

Tiek daug tolimų metimų per karjerą yra įmetę vos 17 Eurolygos žaidėjų.

„Šįvakar Domercantas įrodė savo sugebėjimus ir pelnė pačius svarbiausius taškus lemiamais momentais“, – auklėtinį gyrė „Uniks“ vyriausiasis treneris Jevgenijus Pašutinas.

Dušimtąjį tritaškį Domercantas pataikė iki mačo pabaigos likus žaisti 34 sekundes. Jo tolimas metimas persvėrė rezultatą „Uniks“ naudai 70:68.

Per ketverias šio sezono rungtynes Domercantas vidutiniškai pelno po 19,3 taško. Tai – geriausias rezultatas per jo šešerių metų karjerą Eurolygoje.

Rungtynių vaizdo reportažas ir Domercanto tritaškis:

[carter]
Pirmas Navarro koks bus.
2011-11-10
Cia
Cia kaip stombergas zibejo unicse tokiu metu viska vos ne 100% mete pamenu :)
2011-11-10
+1
arce7xiDušimtąjį tritaškį Domercantas pataikė iki mačo pabaigos likus žaisti 34 sekundes. Jo tolimas metimas persvėrė rezultatą „Uniks“ naudai 70:68.nu ir kur cia matot pergales isplesima???dar buvo likusios 34 sekundes, suprasciau, kad paskutinem sekundem pataikytu, o cia :DDD antraste neatitinka realybes

O nepagauni, kad labai svarbus tritaškis, kuris ko gero labai palaužė psichologiškai varžovus