Šarlerua „Spirou“ (1-3) krepšininkams nepavyko pateikti antrosios sensacijos šio sezono Eurolygoje. Belgijos klubas namuose 76:81 (11:14, 23:16, 24:23, 18:28) pralaimėjo Milano „Emporio Armani“ (2-2) penketukui.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui šeimininkai pirmavo 58:53, o po mažiau nei minutės savo persvarą padidino iki 61:53. Visgi tuomet Sergio Scariolo auklėtiniai surengė spurtą 8:0 ir rezultatas tapo lygus (61:61).

Likus žaisti pusantros minutės Andre Riddicko „Spirou“ komandos persvarą padidino iki 3 taškų (74:71), tačiau italai dar kartą šovė į priekį 8:0 ir rungtynių baigtis tapo aiški (79:74).

„Emporio Armani“: Antonis Fotsis 19, Danilo Gallinari 17, Ioannis Bourousis 11, Drew Nicholas 10.

„Spirou“: Demondas Malletas 21, Calebas Greenas 12 (8 atk. kam.), Christophie Beghinas 11.