Nicolas Batumas žaidė be keitimų
Nuotr. AFP – Scanpix
Nicolaso Batumo ir Akino Akingbala duetas privertė Vitorijos „Caja Laboral“ (3-1) komandą patirti pirmąjį pralaimėjimą Eurolygoje. Baskai Nansi mieste 85:90 (20:28, 27:21, 17:21, 21:20) turėjo pripažinti vietos SLUC (2-2) ekipos pranašumą.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui svečių deficitas tebuvo trys taškai (73:76), tačiau Prancūzijos čempionai pelnė aštuonis taškus be atsako ir įgijo dviženklę persvarą (84:73).

Visgi ispanai nepasidavė ir sugrąžino į rungtynes intrigą (80:86). Pradėjus tiksėti paskutinei minutei Batumas ir Mirza Teletovičius pataikė tik po vieną baudą (87:81), o paskutinę vinį į „Caja Laboral“ karstą smeigė Pape Amagou, kuris pataikė tritaškį.

Karjeros rungtynes sužaidęs Akingbala per 38 minutes pelnė 26 taškus (11/16 dvitaškių, 4/5 baudų), atkovojo 7 kamuolius, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 30 naudingumo balų.

Tuo tarpu be keitimų žaidęs Batumas surinko 21 tašką (4/6 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 7/8 baudų), sugriebė 9 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą ir surinko 35 naudingumo balus.

SLUC: Akinas Akingbala 26 (11/16 dvit, 7 atk. kam.), Nicolas Batumas 21 (9 atk. kam., 7 išpr. praž.), Pape Amagou 16, Adrienas Moermanas 13.

„Caja Laboral“: Mirza Teletovičius 24 (5/12 trit., 13 atk. kam.), Fernando San Emeterio 19 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Kevinas Seraphinas 12.

Rungtynių vaizdo reportažas:

Ispreskite lygti
(20:28, 27:21, 17:21, x)
2011-11-11
SJ
Akingbala po Ventspilio gerą pažangą padaręs, o Batumas irgi geras, kiekvienose rungtynėse vos ne po 40 minučių atloše