Nuotr.: AFP – Scanpix
„Barcelona“ (4-0) komanda įrodė, kad gera pradžia – pusė darbo. Xaviero Pasqualio auklėtiniai rungtynes su Sienos „Montepaschi“ (3-1) pradėjo įspūdingu spurtu ir susikrovė lemiamą pranašumą, kuris padėjo 92:75 (24:12, 16:16, 23:22, 29:25) įveikti du lietuvius turinčią italų ekipą.

Katalonai varžovus į nokautą pasiuntė jau pačioje susitikimo pradžioje, kuomet šešių minučių atkarpą pirmajame kėlinyje laimėjo net 19:4. Po šio spurto „Barcelona“ beveik visą laiką pirmavo dviženkle persvara ir net neleido „Montepaschi“ pagalvoti apie pergalę.

Tiesa, abi komandos didžiąją rungtynių dali buvo priverstos žaisti be dviejų krepšininkų, mat antrojo kėlinio viduryje diskvalifikacinėmis pražangomis buvo nubausti Pete‘as Mickealis ir Davidas Mossas.

Kšyštofas Lavrinovičius per 30 minučių pelnė 13 taškų (3/8 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 4/5 baudų), atkovojo 8, perėmė 1, prarado 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus prasižengė ir surinko 13 naudingumo balų.

Rimantas Kaukėnas per 31 minutę pelnę 10 taškų (3/11 dvitaškių, 4/4 baudų), atkovojo 2, perėmė ir prarado po 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus prasižengė ir surinko 6 naudingumo balus.

„Barcelona“: Chuckas Eidsonas 22, Erazemas Lorbekas 17, Boniface‘as N‘Donga 15.

„Montepaschi“: Bo McCalebbas 20, Kšyštofas Lavrinovičius 13, Davidas Andersenas 12, Igoris Rakočevičius 11, Rimantas Kaukėnas 10.