Dvyliktasis Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) turas nepasižymėjo netikėtumais – pergales iškovojo aukščiau turnyrinėje lentelėje išsidėsčiusios komandos. Naudingiausiu savaitės žaidėju tapo labiausiai prie triuškinamos VPU pergalės rungtynėse su MRU (106:64) prisidėjęs komandos kapitonas Darius Griškėnas.

193 cm ūgio atakuojančio gynėjo pozicijoje žaidžiantis krepšininkas tik per 24 minutes pelnė 25 taškus (dvitaškiai 6/9, tritaškiai 3/5, baudos metimai 4/4), atkovojo 11 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei kartą prasižengė.

Simboliniame naudingiausių savaitės žaidėjų penketuke atsidūrė:

VGTU 188 cm ūgio įžaidėjas Mantas Usevičius, kuris per 23 minutes pelnė 23 taškus (dvitaškiai 8/12, tritaškiai 1/5, baudos metimai 4/5), atkovojo ir perėmė po 5 bei prarado 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei 2 kartus prasižengė.

ŠU 190 cm ūgio puolėjas Mantas Ruikis, kuris per 35 minutes surinko 26 taškus (dvitaškiai 7/9, tritaškiai 2/5, baudos metimai 6/7), atkovojo 5, perėmė 1 ir prarado 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei 4 kartus prasižengė.

ŠU 200 cm ūgio puolėjas Renatas Jonelis, kuris tik per 19 minučių pelnė 19 taškų (dvitaškiai 7/10, tritaškiai 1/1, baudos metimai 2/3), atkovojo 8 ir prarado 1 kamuolį bei 2 kartus prasižengė.

VDU 216 cm ūgio vidurio puolėjas Darius Šilinskis, kuris per 33 minutes pelnė 20 taškų (dvitaškiai 7/12, baudos metimai 6/6), atkovojo 12, perėmė 1 ir prarado 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 varžovų metimus bei 2 kartus prasižengė.

Kandidatais tapti naudingiausiais savaitės žaidėjais buvo: Vitalijus Sokolovas (KU), Dainius Vaitelis (KU), Mantas Kalnietis (VDU), Povilas Stasiulionis (LŽŪU), Modestas Šidlauskas (LŽŪU), Šarūnas Vėlius (ŠU), Mindaugas Norkus (VGTU), Vidmantas Užkuraitis (LKKA), Martynas Bindza (LKKA), Tadas Šablinskas (VPU) ir Janas Jurgo (MRU).