Jonavos sporto klubas „Triobet“, žaisdami savoje aikštelėje pasiekė dar vieną pergalę. Šįkart jonaviečiai  nepaliko šansų „Šilutės“ klubui, įveikdami juos rezultatu 90:70 (18:17, 25:13, 27:14, 20:26).

Mačo pradžia SK „Triobet“ komandai klostėsi sunkiai ir vyriausiasis treneris Kęstutis Naruševičius po šilutiškio Evaldo Jurkaus tritaškio buvo priverstas prašyti minutinės pertraukėlės. Tuo metu aikštės šeimininkai atsiliko 6:14.

Visgi, dar pirmajame ketvirtyje reikalai ėmė taisytis ir antrajame SK „Triobet“ visiškai perėmė iniciatyvą. Po rezultatyvių Ryčio Juknevičiaus reidų ir jo tritaškio skirtumas greitai padidėjo (41:28).

Po didžiosios pertraukos SK „Triobet“ toliau didino apsukas ir tuomet net tris tritaškius „įsūdęs“ Vytautas Kružikas, leido Jonavos ekipai jau pirmauti 26-ių taškų skirtumu (70:44).

Paskutinysis ketvirtis buvo lyg formalumas, bet aikštės šeimininkai ėmė daug klysti. Varžovams pavyko tik sumažinti atsilikimą.

SK „Triobet“: Henrikas Vorotnikovas 17, Rytis Juknevičius 13, Vytautas Kružikas 13 (5 klaidos).

„Šilutė“: Ignas Razulis 14 (10 klaidų), Vitalis Pancerevas 12, Egidijus Ramanauskas 11.