Juodasis scenarijus „Mažeikių“ (4-8) klubui tęsiasi ir toliau. Užtikrintai rungtynes kontroliavę mažeikiškiai namuose 78:80 (15:20, 21:17, 29:16, 13:27) paskutinėmis akimirkomis nusileido Pakruojo „Merestos“ (6-6) ekipai bei toliau lieka už atkrintamųjų varžybų borto.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei keturias minutes „Mažeikiai“ dar turėjo solidžią 11 taškų persvarą (73:62), tačiau svečiai spurtavo 18:5 bei išsivežė pergalę iš Mažeikių.

„Mažeikiai“: Janas Jurgo (10 atk. kam.), Parrishas Brownas 22 (8 atk. kam., 1/7 trit.), Dainius Vaitelis 14, Mantas Simonavičius 9.

dred
saunuolei taip ir toliau meresta atsigauna
2011-11-13
Meresta
Sjp tikrai gaila mazeikiu, pastaruosius keleta metu kartu dominavom NKL, dbr esam dugne, na meresta atsigauna, linkiu to paties mazeikiams
2011-11-12
+1
mates rungtynes
meresta siaip tai isviso nerode nieko gero isskyrus pirmas 5 ir paskutines 3 minutes, tiesa sakant neisivaizduoju kaip jie sugebejo laimeti, o gal labiau tiktu neisivaizduoju kaip mazeikiai pralose. eilini syki. jau pradeda nervinti, kai komanda gerai zaidzia 3 kelinius, o per paskutini pralaimi rungtynes. cmon vyrai, varzovai pergaliu neatiduos.