2011-11-12 18:42
Mantas Bertulis, „BasketNews.lt“ korespondentas
Šeimininkų gretose, kaip įprasta, sunkiausiai sulaikomas buvo Denzelis Bowlesas
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
„Šiaulių“ (5-0) krepšininkai pratęsė pergalių seriją Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito divizione. Antano Sireikos auklėtiniai savo aikštėje 77:75 (21:19, 22:26, 15:16, 19:14) palaužė „Ventspils“ (4-2) komandos pasipriešinimą.

Sužaidus vieną ketvirto kėlinio minutę šeimininkų deficitas siekė šešis taškus (58:64), bet pastarieji pelnė vienuolika taškų be atsako ir perėmė iniciatyvą (71:66).

Tritaškį likus žaisti minutę pataikęs Jahmaras Youngas priartino „Ventspils“ iki dviejų taškų (75:77), o po nesėkmingos šeimininkų atakos svečiai turėjo galimybę rezultatą išlyginti arba persverti.

Tačiau chaotiškoje atakoje prametė Janis Strelniekas ir finalinė mačo sirena nuaidėjo krepšininkams besigrumiant dėl atšokusio kamuolio.

Antano Sireikos auklėtiniai yra vieninteliai, nesuklupę BBL.

„Šiauliai“: Denzelis Bowlesas 20, Cameronas Longas 17, Valdas Vasylius 16, Vytautas Šarakauskas 13.

„Ventspils“: Jahmaras Youngas 18, Martinas Meieris 16, Janis Strelniekas 12, Samuelis Willardas 11.

Antanas Sireika („Šiaulių“ vyr. treneris): „Visų pirma džiaugiuosi, kad įgauname kovotojų savybes. Namuose tikrai nebuvo lengva žaisti. Per ilgąją pertrauką sakiau, kad reikia daryti tai, ką mokame, nors ir nelaimėsime. Pirmuose dviejuose kėliniuose gynėmės ne agresyviai. Pirmiausiai reikia aikštelėje gerai atlikti darbą, jeigu nori, jog atsisuktų Fortūna. Džiaugiuosi, jog atsirado tokia psichologinė stiprybė, po tokio pralaimėjimo „Lietuvos rytui“. Longas visada į viską žvelgia optimistiškai ir sako: „Turėjome galimybių, bet ne visas išnaudojome“. Man patinka toks žaidėjų požiūris.“

Valdas Vasylius („Šiaulių“ puolėjas): „Buvo sunkios rungtynės. Labai dažnai keitėsi rezultatas, bet manau žiūrovams šis mačas turėjo patikti. Kodėl taip sėkmingai pradėjau rungtynes? Treneris manimi pasitikėjo, bandžiau tiesiog žaisti agresyviai. BBL yra daug stiprių komandų, o tokia pergalė tik padės žaisti prieš kitas ekipas. Visgi buvo taisytinų dalykų, ties kuriais dirba treneriai. Savo forma negaliu būti niekada patenkintas, norisi žaisti dar geriau.“

Atrinkti (0) Visi (34)
OPA
Bowleso pirmi 2 epizodai , tai wow :O
2011-11-13
-1
@as
Koks cia ydomumas , kai zinai kas finale zais?
2011-11-13
as
nu matai be vef,lryto ir zalgirio nebutu toks idomus finalas, butu tuscio sales:)
2011-11-13
bet cia pieva yra su rytu zalgiriu ir vefu. Komandos per sezona stengiasi zaidzia, o ateina atkrintamos ir kitos komandos nublanksta
2011-11-13
to Anonimas
VEF, LR, KŽ prisijungs nuo atkrintamuju.
as
lievi tie siauliai tik pries lievas komandas ir telaimi ir jie dar nori europos lygoi zaist,kur eilini siki padaryti.
2011-11-13
-2
virtuses
as nesuprantu kodel siauliai nedalyvauja jokiam tarptautin iam turnyre jei negali erucupe kodel fiba issukio taurei nedalyvauja komanda visai nebloga bet ner su kuo kapotis lkl zalgiris rytas ir dar gal su rudupiu biski pasikapot bble irgi kelios komandos su kuriomis pasikapot galima ir viskas o tokioi issukio taurei manau dar jie ten pasirodyt galetu neblogai
2011-11-13
+1
@DijaDel Zukiaus nezinau , bet kiek ziurejau visa ta epzioda , manau , kad pasitempe ciurna , nes ne taip koja pastate , o ciurna gyja maziausiai 2 sav :S

Buna, kad ir savaites uztenka. Is principo neturetu but labai rimta trauma
2011-11-13
+1
Suila
Komandos vienodo pajėgumo. Tarpusavio pergales nulems net ir sportinė sėkmė. Labiausiai vakar džiugino aktyvi individuali gynyba ketvirtą kėlinį. Jeigu taip žaistų ir atiduotų tiek jėgų, tai šiauliečių rezultatai labai pagerėtų.
2011-11-13
+1
Gražios rungtynės.
2011-11-13
+1
zombis
labai idomios rungtynes visa laika vyko kova aciu visiems uz perale o cia tai rungtynes .
2011-11-12
-1
@Dija
2011-11-12
+1
MoZasvisus šiauliečius su pergale , tikrai gražios rungtynės buvo , pats buvau arenoje ir viską stebėjau. :) labai patiko Vasyliaus ir Longo žaidimas , kovėsi tikrai kaip kokie liūtai , :) agresyvūs , nebijantys kontakto , staigūs , tokie ir turi būt tikri krepšininkai. :) kažkaip neramina mane kol kas Šikšnius , Prekevičius ir Gvezdauskas , kažkokie nepastebimi aikštėje , Gvezdauskas ir Prekevičius negauna laiko pasireikšt , keliom minutėm išleidžia , bet to laiko duoto neišnaudoja , Šikšnius gauna laiko pakankamai daug , bet taip jo neišnaudoja , nu nežinau nežinau kol kas jie mane ir neramina , tikėkimes greitai atsigaus ir pradės demostruot gerą žaidimą. :)

Ačiū, puiku, jog startiniame penkete pradėjo žaisti Vasylius, kuris būtent pradžioje daug įmetė taškų, tavo tiesa, neramina, kodėl Gvezdauską tiek mažai leidžia į aikštę, aš tikiu juo, jo azartu, noru, užsidegimu...pamenu gal prieš kokį mėnesį jo tritaškiai praskrosdavo tinklelį, nesuprantu, kodėl jis tiek daug laiko prasėdi, dėl Šikšniaus naudingumo neabejoju, tik paskutiniu metu jis žaidžia mažai, jam reikia laiko įsižaisti, o ne greitai sodinti ant suolo, bent man taip atrodo, šiandien matėm kad jis išprovokavo pražangas, atkovojo kamuolius, pataikė tritaškį...dėl Prekevičiaus sunku kažką pasakyti, nes jis galima sakyti beveik nežaidžia, gaila, kad Liutich visiškai neturi kada pasireikšti, taip jaunasis baltarusis ir nublanks ant suolo...įdomu, ar Žukauskas negavo traumos likus apie 2 min iki rungtynių pabaigos, kai iššlubavo?
2011-11-12
SJ
Kas Prekevičiui pasidarė ?
2011-11-12
-1
to @@
Taip, su Zalgiriu ir LR visada prisirenka ziurovu.

Paziurejau situ rungtyniu su Zalgiriu 2008m. lankomuma, tai bilietai ispatrduoti - 5500.

Bet dziugu, kad ir siais metais Siauliu ziurovai po truputi atsigauna: su Rudupiu (2700), sivakar su Ventspiliu (2000).