Antrajame Eurolygos etape stebinti nesiliauja Zagrebo „Cibona“. Pirmajame etape vos šešias pergales iškovojusi Kroatijos ekipa antrajame etape žengia be kluptelėjimų.

Trečiadienį (03.08) namie žaidusi Zagrebo ekipa 91:80 (25:19, 25:11, 21:20, 20:30) nugalėjo Trevizo „Benetton“ ir žengė didelį žingsnį aštuntfinalio link. Visus varžovus G grupėje įveikusi „Cibona“ lieka vienvalde lydere.

Levouro Warreno tritaškis pirmojo kėlinio pabaigoje pradėjo „Cibona“ spurtą 14:5, po kurio šeimininkai atitrūko dviženkliu skirtumu – 36:24. Antrojo kėlinio viduryje kroatai pelnė 13 taškų be atsako ir skirtumas pasiekė triuškinančią 22 taškų ribą – 49:27.

Ketvirtojo kėlinio viduryje „Benetton“ priartėjo iki 9 taškų (70:79), tačiau tuomet Davoras Kusas pataikė iš toli, o daugiau nei dvi minutes taškų nepelnę svečiai palaidojo paskutines viltis švęsti pergalę.

Ramūnas Šiškauskas pralaimėtojams pelnė 14 taškų (4/7 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 3/3 baudų). Per 32 minutes jis atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė ir prarado po kamuolį bei 2 sykius prasižengė.

„Cibona“: Jamesas Pennas 24 taškai (7 rez. perd.), Bennettas Davisonas 20 (10 atk. kam.), Levouras Warrenas 15, Davoras Kusas 12, Damiras Rančičius 9.

„Benetton“: Drew Nicholasas 29 (4/6 tritaškių), Ramūnas Šiškauskas 14, Marco Mordente ir Marcusas Goree po 10, Petaras Popovičius 9.

„Panathinaikos“ – ties prarajos riba

Kitose G grupės rungtynėse visiškai savo situaciją susikomplikavo Atėnų „Panathinaikos“. Željko Obradovičiaus auklėtiniai namie 73:76 nusileido Stambulo „Efes Pilsen“ ir patyrė trečią pralaimėjimą iš eilės.

Iki susitikimo pabaigos likus žaisti 2 minutes „Efes“ pranašumas buvo 7 taškai (71:64), tačiau audringai palaikomi savų žiūrovų, „Panathinaikos“ sugebėjo pasivyti varžovus. Jaka Lakovičius, prieš tai prametęs visus 9 savo metimus, įmetė tritaškį ir išlygino rezultatą (71:71).

Po to, kai turkai dviem baudų metimais vėl susigrąžino pranašumą, J.Lakovičius vėl pabandė laimę iš toli, tačiau šįkart kamuolys nerado kelio į krepšį ir „Efes“ padidino savo pranašumą iki 3 taškų. Dimitris Diamantidis aidint finalinei sirenai dar galėjo rezultatą išlyginti, tačiau ir jo metimas skriejo pro šalį.

Pralaimėję trečią kartą „Panathinaikos“ išliko ketvirtoje grupės vietoje. Tuo tarpu „Efes Pilsen“ pakilo į antrąją.

„Efes Pilsen“: Antonio Grangeris 27 (7/8 trit.), Nikola Prkačinas 16, Kaya Pekeris 15.

„Panathinaikos“: Mike‘as Batiste‘as 14 (14 atk. kam.), Fragiskos Alvertis 13, Vassilis Spanoulis 12.

O tai cia mano komantara pasalinot?
2006-03-09
MM>> tu esi loxo gabalas daugiau nera ka sakyti nu tikras valkata.iki pilnos laimes tetruksta kad tu numirtum va ta dziaugciausi
2006-03-09
MM
"Pralaimėję trečią kartą „Panathinaikos“ smigo išliko ketvirtoje grupės vietoje."
... tai smigo ar isliko ketvirtoje vietoje ??? :)) Panathinaikos ne pirma karta jau taip... kai zalgribis laimejo eurolyga, jiems pasiseke, kad bolonijos fortitudo tuomet ismete 15 kartu is eiles laimejusi panatinaikosa... tuomet dar buvo atkrintamosios, tai nenuskilo graikams... butu suvalge ir virtus ir tuo labiau zalgribi...
P.S. o iki pilnos laimes sia savaite truksta, kad slovingoji serija prasitestu iki graziu "0:11" skaiciuku :P
2006-03-09
+1
kaip grangeris taip pavare tai pergales sunku buvo tiket
2006-03-09
Spo
na panathinaikos turbut jau buvo patikeje kad jie bus final 4,bet uzuojauta graikams,siam klubui jau viskas baigta sieme sezone....