Lietuvių komandų dvikovą antrame Italijos divizione laimėjo Deivido Bušmos atstovaujama Brešijos „Centrale del Latte“ (5-2) ekipa, namuose 73:67 (21:10, 18:23, 16:13, 18:21) palaužusi Bolonijos „Conad“ (2-4) komandą su Egidijumi Dimša.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Bušma per 15 minučių pelnė 2 taškus (1/4 dvitaškių, 0/2 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 1 pražangą, blokavo 3 metimus, tačiau po 2 kartus suklydo ir prasižengė bei surinko 1 naudingumo balą.

Pralaimėjusiems Dimša per 16 minučių surinko 8 taškus (3/6 dvitaškių, 2/2 baudų), sugriebė ir perėmė po 3 kamuolius, privertė varžovus 2 kartus prasižengti, blokavo 1 metimą, po 2 sykius prasižengė ir suklydo bei surinko 9 naudingumo balus.

Pergalę pasiekė ir Emilijos Redžio „Trenkwalder“ (5-1) komanda, kurios garbę gina Donatas Slanina. Ji savo aikštėje 79:77 (27:16, 19:16, 19:18, 14:27) parklupdė Skafačio „Givova“ (4-3) krepšininkus.

Slanina aikštelėje praleido 24 minutes, pasižymėjo 9 taškais (3/6 dvitaškių, 1/2 tritaškių), perėmė 1 kamuolį, tačiau 2 sykius suklydo, užsidirbo 2 blokus, 4 kartus prasižengė ir surinko -2 naudingumo balus.

Ketvirtą nesėkmę patyrė Mindaugo Lukauskio atstovaujama Barčelonos „Sigma“ (3-4) ekipa. Lietuvio komanda svečiuose 78:84 (15:21, 17:19, 13:14, 33:30) nusileido Veronos „Tezenis“ (3-4) žaidėjams.

Lukauskis per 35 minutes pelnė 9 taškus (0/1 dvitaškio, 3/5 tritaškių), sugriebė 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 1 pražangą, 3 kartus suklydo, 4 sykius prasižengė ir surinko 9 naudingumo balus.

Neispudingai sisyk lietuvaiciai suzaide, kita kart bus geriau ;)