Keturi Arvydo Eitutavičiaus taškai paskutinėmis mačo minutėmis leido „Prostejov“ (2-0) komandai „FIBA Europe“ Iššūkio taurės turnyre iškovoti antrąją pergalę. Lietuvio komanda namie 82:76 (25:18, 20:23, 22:19, 15:16) palaužė „BK Pardubice“ (1-1) krepšininkus.

Iki mačo pabaigos likus žaisti mažiau nei dvi minutes Eitutavičius taikliu dvitaškiu išvedė savo komandą į priekį (78:76). Kitoje atakoje varžovai nesugebėjo pelnyti taškų, o pranašumą padidino Dušanas Pandula.

Likus žaisti 33 sekundes „BK Pardubice“ suklydo, o Eitutavičius baudų metimais įtvirtino pergalę (82:76).

Klaipėdietis per 23 minutes pelnė 9 taškus (2/3 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas ir 3 sykius suklydo.

„Prostejov“: Travisas Petersonas 25 (7 atk. kam.), Jamaras Smithas 16, Bertengehas Gadri 15, Arvydas Eitutavičius 9.

„BK Pardubice“: Marcusas Arnoldas 18, Tomas Tothas 14, Corey Muirheadas 13 (8 atk. kam.), Maurice'as Hamptonas 10.