Maskvos "Dinamo" klubas iškopė į Rusijos taurės finalinį ketvertą. Ketvirtfinalyje pirmadienį atsakomąsias rungtynes žaidusi Kšyštofo Lavrinovičiaus ekipa savo aikštėje 78:70 (24:11, 17:16, 6:16, 31:27) įveikė Sankt Peterburgo "Dinamo" klubą, kuriame trenerio asistentu dirba Kęstutis Kemzūra. Pirmasis mačas baigėsi lygiosiomis 80:80.

Dar pirmajame kėlinyje K.Lavrinovičiaus klubas įgijo dviženklę persvarą. Nors ekipas didžiosios pertraukos metu skyrė 14 taškų, Sankt Peterburgo krepšininkai sukilo antroje mačo dalyje. Trečiajame kėlinyje sėkmingai gynęsi svečiai nesugebėjo uždengti oponentų per paskutinįjį kėlinį ir patyrė nesėkmę.

Įspūdingai šiame mače pasirodė K.Lavrinovičius. Lietuvos rinktinės narys per 11 minučių suspėjo pelnyti 12 taškų (5/6 dvitaškių, 2/3 baudos metimų). Jis taip pat atkovojo 4 kamuolius.

Maskvos "Dinamo": Trajanas Langdonas 16 taškų, Dmitrijus Domani 14, Kšyštofas Lavrinovičius ir Andrejus Fetisovas (7 atkovoti kamuoliai) po 12, Lynnas Greeras 10.

Sankt Peterburgo "Dinamo": Kelly Mc Carty 13 (9 atk. kam.), Ognjenas Askrabičius 12 (11 atk. kam.), Eduardo Cota 11 (4/10 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 6 atk. kam., 6 rezultatyvūs perdavimai), Jonas Stefanssonas 10.

Finalinis Rusijos taurės ketvertas vyks balandžio 20-21 dienomis. Pusfinalyje "Dinamo" kovos su Kazanės "Uniks" klubu. Kitoje poroje Maskvos CSKA varžysis su Maskvos srities "Chimki" ekipa.

2005-04-12 12:08
Nesuprantu, kodel jam neleido zaisti....
2005-04-11 22:37
rimantas_a: tiesiog manau, kad to mes niekada nesuprasim... Reikia klausti trenerio. Lavrinovicius apskritai pelno pakankamai daug tasku pagal zaidimo laika, taciau kazhkodel treneris geriau pasitiki kitais... Lavrikas galo si karta 3 prazangas...
2005-04-11 22:20
O kodel tik per 11 minuciu? Issibaudavo?