Antrą savaitę iš eilės naudingiausiu Eurolygos savaitės žaidėju tampa Kauno „Žalgirio" gynybą daužęs krepšininkas. Prieš savaitę šį titulą iškovojo Pirėjo „Olympiakos" vidurio puolėjas Sofoklis Schortsanitis, o trečiojo turo naudingiausiu tapo Malagos „Unicaja" puolėjas Jorge Garbajosa.

[image=5940 left]Per rungtynes prieš „Žalgirį" J.Garbajosa aikštelėje praleido beveik 38 minutes ir pelnė 22 taškus (3/4 dvitaškių, 4/5 tritaškių, 4/6 baudų), po krepšiais atkovojo 11 kamuolių, išprovokavo 8 pražangas, perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau 2 sykius suklydo ir 1 kartą prasižengė.

Iš viso „Unicaja" lyderis surinko 37 naudingumo balus ir trimis aplenkė antrąją vietą užėmusį Zagrebo „Cibona" komandos puolėją Bennettą Davisoną.

Per pirmąsias dvejas „Top-16" rungtynes vos po 7,5 balo surinkdavęs B.Davisonas šį rodiklį gerokai kilstelėjo per mačą su „Benetton". Sėkmingas amerikiečio žaidimas buvo viena pagrindinių pergalės prieš Trevizo ekipą 91:80 priežasčių.

B.Davisonas per 33 aikštelėje praleistas minutes pelnė 20 taškų (8/9 dvitaškių, 4/6 baudų), atkovojo 10 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas, tačiau 2 sykius suklydo ir 4 kartus prasižengė. Vis dėlto „Cibona" puolėjui tai nesutrukdė surinkti 34 naudingumo balų.

Trečias tarp naudingiausių Eurolygos savaitės žaidėjų liko Maskvos CSKA klubo slovėnas Matjažas Smodišas. Jis per mačą su Bambergo ekipa surinko 33 naudingumo balus ir padėjo savo komandai pasiekti pergalę 75:64.

MM
taip toliau - zalgirio gynyba!!!
2006-03-10
che che che geras :) kita savaite barcos zaidejas bus naudingiausias :) vet traskys zalgrybio gynyba :)