Marco Scekičius bando įveikti Kaya Pekerio gynybą
Nuotr. AFP – Scanpix
Vis sunkiau Eurolygoje sustabdoma tampa Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (3-2) komanda. Sezoną pradėję dviem pralaimėjimais, dabar Turkijos čempionai turi trijų iš eilės pergalių seriją.

Neveno Spahijos auklėtiniai A grupės mače namuose po pratęsimo 85:83 (17:19, 15:16, 24:17, 17:21, 12:10) įveikė Kantu „Bennet“ (3-2) krepšininkus bei išsilygino su pastaraisiais pagal pergalių ir pralaimėjimų balansą.

Sužaidus keletą minučių ketvirtajame kėlinyje turkų pranašumas siekė vos 2 taškus (58:56), bet tuomet „Fenerbahce Ulker“ spurtavo 7:0 bei įgijo 9 taškų persvarą – 65:56. Visgi svečiai iš Italijos nenuleido rankų bei likus 20 sekundžių paliko šeimininkams 2 taškų pranašumą – 70:72.

Bojanas Bogdanovičius galėjo įtvirtinti Stambulo ekipos pergalę, bet pataikė tik vieną baudą ir buvo skaudžiai nubaustas, mat iš toli pataikęs Nicolas Mazzarino išplėšė „Bennet“ ekipai pratęsimą (75:75).

Pratęsime geriau sekėsi turkams, kurie prasidėjus paskutinei minutei turėjo 4 taškų persvarą (81:77). „Bennet“ tolimais metimais vėl bandė išlyginti rezultatą, tačiau taikliai baudas metę turkai pergalės iš rankų nepaleido.

„Fenerbahce Ulker“: Omeras Onanas 18, Thabo Sefolosha 14, Oguzas Savas 13.

„Bennet“: Gianluca Basile (2/10 tritaškių) ir Nicolas Mazzarino po 12, Maartenas Leunenas ir Denisas Marconato po 11.

Rungtynių vaizdo reportažas:

Basilei ziauriai nekrito tik 2\10
2011-11-17
-1
straipsnio pavadinimas tai zostkas :D vis labiau isibegeja, nors namie 2 taskais isperde pergale pries komanda, kuria pirma karta girdziu :D