Mirza Teletovičius pelnė 26 taškus ir sužaidė rezultatyviausias Eurolygos rungtynes šį sezoną, tačiau tai neišgelbėjo Vitorijos „Caja Laboral“ (3-2) komandos nuo antrojo pralaimėjimo iš eilės. Baskai namuose 84:89 (17:25, 19:16, 26:25, 22:23) nusileido Bilbao „Bizkaia Basket“ (2-3) krepšininkams.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui „Bizkaia Basket“ ekipos pranašumas siekė 7 taškus (69:62), bet baskai spurtavo 10:2 bei išsiveržė į priekį bei vėliau įgijo 5 taškų pranašumą – 81:76.

Prasidėjus paskutinei minutei rezultatas buvo lygus (81:81), tačiau Kevinas Seraphinas du kartus iš eilės suklydo, o Bilbao ekipa šias klaidas pavertė taškais bei iškovojo svarbią pergalę.

„Caja Laboral“: Mirza Teletovičius 26, Pablo Prigioni 17, Fernando San Emeterio 13.

„Bizkaia Basket“: Kostas Vasiliadis 21, Alexas Mumbru 14, Marko Baničius 10.