Nicolas Batumas pelnė tik 9 taškus
Nuotr. SIPA–Scanpix
Nansi SLUC (2-3) ekipos lyderis Nicolas Batumas pirmą kartą šį sezoną nesugebėjo pelnyti dviženklio taškų skaičiaus, o be rezultatyvaus lyderio žaidimo strigo ir visas prancūzų žaidimas. Nansi A grupės mače svečiuose 91:78 (22:30, 14:10, 16:27, 26:24) neatsilaikė prieš Pirėjo „Olympiakos“ (2-3) su Martynu Gecevičiumi.

Lemtingos rungtynėse tapo paskutinės trys trečiojo kėlinio minutės, kuomet „Olympiakos“ spurtavo 13:4 bei įgijo 15 taškų pranašumą – 67:52.

Gecevičius per 18 minučių pelnė 7 taškus (0/2 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 4/4 baudų), perėmė 2, prarado 3 kamuolius ir surinko 4 naudingumo balus.

„Olympiakos“ raktu į pergalę tapo ne tik iš žaidimo „išjungtas“ ir vos 9 taškus pelnęs Batumas, bet sustabdytas SLUC komandinis žaidimas. Prancūzai atliko vos 6 rezultatyvius perdavimus, kai jų varžovai kone 4 kartus daugiau – 22.

SLUC: Adrienas Moermanas 20, Johnas Linehanas 17, Jamalas Shuleris 15.

„Olympiakos“: Vassilis Spanoulis 26 (9 kld., 6 rez. perd.), Michalis Pelekanos 11, Andrea Glyniadakis 10.