Tritaškių serija ketvirtajame kėlinyje nepadėjo Kauno „VIČI-Aisčių“ (1-5) krepšininkėms iškovoti antrosios pergalės moterų Eurolygoje. Manto Šerniaus auklėtinės svečiuose 80:97 (27:36, 18:26, 12:18, 25:17) pralaimėjo Gdynės „Lotos“ (2-4) krepšininkėms.

Lenkės jau pirmosiomis rungtynių minutėmis perėmė iniciatyvą į savo rankas, o ketvirčio viduryje po spurto 9:3 išsiveržė į priekį 24:15. Po pirmųjų dešimties minučių šeimininkės pirmavo 36:27, o po antrojo kėlinio – 62:43.

Paskutiniame kėlinyje po trijų tritaškių iš eilės „VIČI-Aistės“ deficitą sumažino iki 10 taškų (80:90), tačiau šeimininkės spurtavo 7:0 ir mačo baigtis tapo aiški.

„VIČI-Aistės“ kovą dėl atšokusių kamuolių pralaimėjo net 29:41. „Lotos“ krepšininkės iš žaidimo metė net 58,8 proc. taiklumu, kuomet lietuvaitės tik 41,1 proc. taiklumu.

Po šio pralaimėjimo Lietuvos čempionės nukrito į paskutinę – aštuntąją vietą A grupėje.

Kitą savaitę kaunietės namuose susikaus su Buržo „Basket“ krepšininkėmis, kurios yra iškovojusios dvi pergales ir užima šeštąją vietą.

„Lotos“: Geraldine Robert 21 (8 atk. kam.), Aneika Henry 16, Ivana Jalcova ir Adriana Knezevič po 14, Magdalena Zietara 13, Justyna Zurowska 11.

„VIČI-Aistės“: Sandra Linkevičienė 22 (5 rez. perd.), Vita Kuktienė 13, Santa Okockytė ir Courtnay Pilypaitis po 10.

1 2  »
to montis
fotke atitinka prota, 1 prie 1

--
2011-11-18
Dabar mada ateis visuose straipsniuose prikišti Žalgirį..., gėdos turėkit su savo kvailomis replikomis, kurios čia ne prie ko....
2011-11-17
+1
to Montis
Montis (+0.53)

Vis laukiu, laukiu, bet niekaip nesulaukiu, kol žurnalistai išmoks rašyt. Bent jau antraštes, nes ir tekste matos klaida (Eurlygoje), bet čia tik raidės nedarašė, o, kad dėka be nosinės turi būt tai manau būtų aišku, jei mokykloj suolo nebūtumėt trynę.

Eik tu mokytojai jobanas, pats ismok rasyt neaiskinias.... tokio zodzio kaip ''nedarašė'' nera (da).

Ir dar moko kitus pzdc..
2011-11-17
+2
to azoo
Bet kai tu debilas vienintele normali LT komanda Lietuvoi ir tu stumi.
2011-11-17
+1
2011-11-17
-1
Kai smaginasi lenkes pries kaunietes.. Nieko sau, turbut kaunieciams sirdi skauda..

+2
people, linka ismeskit nes per sport1 nerodo man!
2011-11-17
Tepalai triuškina lietuvą :D
2011-11-17
-3
basketball
prastai vici,prastai.pries sezona turnyre turkijoje kovojo gerai,ir iveike stiprias komandas.dabar tai vaizdas tragiskas.kaip ir zalgirio.taciau jei moteru krepsinis turetu tiek pinigu kiek zalgiris,vaizdas butu kitoks.motrys garbingai zaistu,kovotu.
2011-11-17
Dėsninga: Kai Žalgiris laimi,tai moteriškos laimi,kai žali pralaimi,tai moteriškos ir pralaimi. Lyg susitarę.
2011-11-17
+1
galutinis rezas 120-80
2011-11-17
-2
Gali placiau..Ka ten sake per tv3 zinias?
2011-11-17
-1
tai va kas zejot tv3 zines,viskas priklausys nuo lockouto, ir grystu tik sausio men i aikste.
2011-11-17
-4
Kurva juokinat rytfaniai..Kas buvo praeitais metais ??Patys tik paskutinias dvejes rungtynes laimejot pries lavonus ir per fuxa BARCA YVEIKET ir isejot y top16..Taip,kad cia nieko nereiskia,taip zalgiris zaidzia blogai,taciau net neabejoju kad iseis y top16