Lietuvos krepšinio mecenatas Antanas Guoga yra pasiryžęs į Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipą atvesti Liną Kleizą
Lietuvos krepšinio mecenatas Antanas Guoga yra pasiryžęs į Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipą atvesti Liną Kleizą
Nuotr. Fotodiena.lt/K.Kavolėlis
Verslininkas Antanas Guoga ruošia išskirtinę dovaną krepšinio sirgaliams. Ištikimas Lietuvos krepšinio rėmėjas deda visas pastangas, kad mūsų šalyje rungtyniautų šiuo metu garsiausias šalies krepšininkas Linas Kleiza, – skelbia tinklalapis „15min.lt“. 

Kleiza vis dar tęsia gydymą po sunkios traumos, tačiau užsitęsus NBA lokautui kol kas gyvena ir individualiai treniruojasi Vilniuje. 

„Aš noriu, kad Linas žaistų Lietuvoje. Padarysiu ką galiu, kad taip būtų. Kalbėtis pradėjome prieš kelis mėnesius, o derybas viena ar kita linkme baigsime kitą savaitę, kai grįšiu į Lietuvą ir dar kartą susitiksiu su Linu“, – 15min.lt sakė šiuo metu Londone esantis Guoga. Verslininkas pats mokėtų atlyginimą krepšininkui.

Jis neslėpė, kad derybos vyksta su Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubu. Guoga prognozavo, kad krepšininkas aikštelėje galėtų pasirodyti tik kitąmet, tačiau prisijungti prie komandos treniruočių jau galėtų artimiausiu metu.

Pranešimų apie Kleizos galimybes prisijungti prie Lietuvos vicečempionų ekipos buvo pasirodę dar prieš kelias dienas, tačiau vėliau pats krepšininkas Rusijos žiniasklaidai juos paneigė. 

Rodyti komentarus
1 2 3 4 5 6 7 8 9  »
LR
Laukiam Lino Ryto komandoje butu geras duetas su Valanciunu.
2011-11-18
Atsakyti
LR
Laukiam Lino Ryto komandoje butu geras duetas su Valanciunu.
2011-11-18
Atsakyti
radai ka skaityt :D kauno diena suinteresuotas tik 1 klubo atdzivliu :D tai niekam ne paslaptis :) betto pats Linas patvirtino kad labai galimai kad bus ryte, betto jis pastovei buna vln o ne kaune klp ar kitur, ir sportuoja vln.
2011-11-18
Atsakyti
DangisKas turi pinigų - tas ir muziką užsako :))) O tai, kad Linas Vilniuje žais jau nuo vasaros kalbėta buvo:) o kauniečių pavydui, tai ne jis vienas gali papildyti Vilniaus komandą, dar vienas grynas kaunietis derybas veda :DDDD


Apie koki cia kaunieti dar kalbi? :)
2011-11-18
+1
Atsakyti
Paskaitykit Kauno diena
Taigi Guoga paneigė gandus apie LR... Sakė, kad dės pastangas, jog LK žaistų Lietuvos komandoj... Žurnaliugos vės savaip išvertė...
2011-11-18
-1
Atsakyti
linai blemba
eik i bet kukio kita kluba tik ne i statyba . nebent nori statybininku dirbti..............
2011-11-18
Atsakyti
Komentatoriai iš laikinosios sostinės pamiršta, kad Kleiza du metus praleido Š. Marčiulionio KM. Vilnius jam nėra svetimas, kaip jums atrodo.
2011-11-18
Atsakyti
to Rusai pades

seniai tokiu blevyzgu neskaiciau..ir dar zinant kad vienas pagrindiniu Zalgirio remeju yra Dujotiekana-Gazromo vietininkas Lietuvoje bei aisku Vladzikas kurio puse biznio yra Ruskyne.taip kad kam jau kam,bet zalgiriniams tai reiketu maziau apie rusu pagalbas sapaliot
2011-11-18
-2
Atsakyti
juokas ima is spoguotu zalfaniu kurie cia drabstosi purvais aiskindami kad Linas nezais Ryte.loxeliai,jusu jis tikrai niekas neklaus,zmogus ziuri kur jam geriau,ir panasu kad eit pas buratina jis tikrai nenori jei budamas kaunietis renkasi Vilniu.ar suprantat mazvaikiai kaip sunku uzaugusiam Kaune ir su Zalgiriu rinktis Ryta?tai va,dekokit genijui vardu Vladimiras kad zmogus kuris esant kitom aplinkybem tikrai papildytu Zalgiri pasirinks arsiausia priesininka.
2011-11-18
-1
Atsakyti
Rusai padėsSupraskit Kleizą. Po traumos nori žaisti Lietuvoje. Ne tiek žaisti, kiek grįžti į krepšinį. Žalgiris dabar atkrenta, visi mato ką padarė šokėjas ligonis iš komandos. Laisvos dvasios žmogus negali eiti prieš prigimtį, savo noru tapti ligonio įkaitu. Tokiu, kokiu tapo Žalgiris ir tikrieji Žalgirio fanai.Taip, kad tolesniai žaidybiniai reabilitacijai tenka rinktis kitus variantus. Manau, kad komsomolkės variantas gali įvykti, pinigų rusiškos struktūros komsomolkei pateiks kitais būdais, komsomolkės antilietuviška veikla kremliui labai reikalinga.


dedu riebų pliusą už komentarą ir gudrią pastabą.
2011-11-18
Atsakyti
asednis aiskini cia man nors pats nieko nezinai,atsiversk alfa.lt ir ten rasi straipsni,kur yra sakoma,kad snoras yra ivygdes visus isipareigojimus lietuvos ryto remimui pervede pinigus beveik 5mln litu tai trecedali lr biudzeto. O kad lietuvos ryto televizija ir laikrastis bus parduotas tai nieko tokio ji nores issigyti daug kas,nes tai geriauses ir populeriauses dienrastis. Bandai cia isaiskinti,kad zlugus laikrasciui zlugs ir lietuvos ryto krepsinio komanda tai visiska nesamone, nes jie beveik neturi nieko bendro,tik tiek kad vainauskas yra komandos savininkas, o snoras tera remejas,kuris neturi jokiu komandos akciju.


o tu mažiau skaityk laikraščių (juk rytas rašo, kad snora valstybė atėmė neteisėtai, nors vokiečių ir rusų tarnybos jau pateikia informaciją kitokią). Tau gal galvoje negerai, kaip KK "lietuvos rytas" galės išlikti ta pačia komanda jei "leituvos ryto" brendas bus parduotas? Sakai populiriausias dienraštis, bet nežinai kokiomis formomis (juk vieša paslaptis, kad organizacijos būdavo tiesiog pirkti tą dienraštį ir užskainėti jose reklamas ir panašiai). Žinok čia yra gilesnis krachas nei kažkokio rėmėjo netekimas tai SISTEMOS sunaikinimas. Mąstyk jei turi su kuom ;)
2011-11-18
Atsakyti
Rusai padės
Supraskit Kleizą. Po traumos nori žaisti Lietuvoje. Ne tiek žaisti, kiek grįžti į krepšinį. Žalgiris dabar atkrenta, visi mato ką padarė šokėjas ligonis iš komandos. Laisvos dvasios žmogus negali eiti prieš prigimtį, savo noru tapti ligonio įkaitu. Tokiu, kokiu tapo Žalgiris ir tikrieji Žalgirio fanai.Taip, kad tolesniai žaidybiniai reabilitacijai tenka rinktis kitus variantus. Manau, kad komsomolkės variantas gali įvykti, pinigų rusiškos struktūros komsomolkei pateiks kitais būdais, komsomolkės antilietuviška veikla kremliui labai reikalinga.
2011-11-18
-1
Atsakyti
as
ednis aiskini cia man nors pats nieko nezinai,atsiversk alfa.lt ir ten rasi straipsni,kur yra sakoma,kad snoras yra ivygdes visus isipareigojimus lietuvos ryto remimui pervede pinigus beveik 5mln litu tai trecedali lr biudzeto. O kad lietuvos ryto televizija ir laikrastis bus parduotas tai nieko tokio ji nores issigyti daug kas,nes tai geriauses ir populeriauses dienrastis. Bandai cia isaiskinti,kad zlugus laikrasciui zlugs ir lietuvos ryto krepsinio komanda tai visiska nesamone, nes jie beveik neturi nieko bendro,tik tiek kad vainauskas yra komandos savininkas, o snoras tera remejas,kuris neturi jokiu komandos akciju.
2011-11-18
Atsakyti
asgi lietuvos ryto laikrastis ir televizija nieko bendro su krepsinio klubu neturi, vainauskas jau senai savu pinigu neduoda komandai, lrytas yra islaikomas remeju kuriu yra 18, o del snoro banko remimo,tai seis metais jie jau beveik buvo baige issmoketi 5mln litu,todel siemet krepsinio klubo tai niekaip nepaveiks:) nebent isejus snorui ir atejus kitam pagrindinem remejui galima gauti parama ir jais pasistiprinti,sitoje situacijoje bc lrytas gali labiau islosti nei pralosti. Va vienas remejas lrytui perka Kleiza, o kitas gali nupirkti ir koki Maciuli:)


va kas ntinka kai nelankai mokyklos :) Jei rytą reikės parduoti tai ar supranti kad bus parduotas ir brendas tada visi rėmėjai, kurie atvesti Vainausko, natūralu paliks šį reikalą. Be to jau seniai buvo kalbama, kad ryto - klubo reikalai prasti tai kaip jie pagerės Snorui žlugus, be to niekas niekada visų babkių iš kart nepervedinėja.
2011-11-18
Atsakyti
zali, ko puliuojat? pavydo rakstys subine drasko? :D:D:D:D nu nepykit gi taip, ateis svente kokia nors, kada nors ir i jusu kiema - gal kitais metais, gal po 5, gal po 10 svrabiausia laukit, o tuo metu, kad laika leisti prasmingai ir toliau be perstojo puliuokit ant Vilniaus ir LR :D:D:D:D
2011-11-18
-1
Atsakyti
to anonimas
tai cia nera problemu, Vilniuje jug yra Kleizos tevu namas.
2011-11-18
Atsakyti
Anupriskes
Gales per Snoro banka atlyginima moketi :)
2011-11-18
-1
Atsakyti
Anonimas
Esme tame, kad zaidejui renkantis kluba didele itaka daro miestas, o VIlniaus ir Kauno kokybe vistik skiriasi smarkiai, todel, kai tu nori pazaist namie kelis menesius, tu nebutinai galvosi, kad 100 km mazas atstumas ir as po treniruociu ir siaip savaitgaliais is Kauno vazinesiu i Vilnius. Miestas yra labai didelis pranasumas renkantis kluba.
2011-11-18
Atsakyti
as
gi lietuvos ryto laikrastis ir televizija nieko bendro su krepsinio klubu neturi, vainauskas jau senai savu pinigu neduoda komandai, lrytas yra islaikomas remeju kuriu yra 18, o del snoro banko remimo,tai seis metais jie jau beveik buvo baige issmoketi 5mln litu,todel siemet krepsinio klubo tai niekaip nepaveiks:) nebent isejus snorui ir atejus kitam pagrindinem remejui galima gauti parama ir jais pasistiprinti,sitoje situacijoje bc lrytas gali labiau islosti nei pralosti. Va vienas remejas lrytui perka Kleiza, o kitas gali nupirkti ir koki Maciuli:)
2011-11-18
Atsakyti
manau dabar rytui ir savininkams ne iki pasistiprinimų galvoje, nes padėtis su Snoru verčia manyti, kad net laikraštis bus parduotas, tv naujos laidos nebekuriamos išskyrus žinias, valstybė su Prezidente priekyje jau nebesitaiksto su savivale tai nieks nežino kas ir kaip...taip kad manau dabar svaigti apie stiprinimus ne laikas.
2011-11-18
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.
1 2 3 4 5 6 7 8 9  »

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 174

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Rodyti visas naujienas