Po keturių iš eilės lengvų pergalių „Barcelona“ (5-0) sulaukė rimto pasipriešinimo Eurolygoje. Ispanijos čempionai svečiuose tik po atkaklios kovos 70:66 (19:19, 25:10, 17:19, 9:18) įveikė Stambulo „Galatasaray“ (2-3) ekipą, kurios garbę gina Darius Songaila.

Songaila per 9 minutes pelnė 2 taškus (1/4 dvitaškių), atkovojo 2 ir prarado 1 kamuolį, 2 kartus prasižengė ir surinko -4 naudingumo balus. Lietuvis žaidė tik pirmoje mačo dalyje.

„Barcelona“ ekipa pergalės pamatus paklojo sužaidusi tobulą antrą kėlinį. Jį katalonai pradėjo pelnydami 11 taškų be atsako. Be to, per paskutines dvi kėlinio minutes Chuckas Eidsonas perėmė tris kamuolius ir leido „Barcelona“ krepšininkams pabaigti ketvirtį spurtu 7:0 bei palikti aikštę turint 15 taškų pranašumą – 44:29.

Vis dėlto Turkijos ekipa nepasidavė – ketvirtajame kėlinyje šeimininkai aklinai užspaudė katalonus gindamiesi ir ėmė sparčiai artėti. Per beveik 8 ketvirtojo kėlinio minutes „Barcelona“ rezultatyviai sugebėjo baigti tik vieną ataką ir skirtumas sumenko iki 4 taškų – 60:64 (38-ąją min.).

Po dvitaškio su pražanga ir „Barcelona“ klaidos „Galatasaray“ atsiliko 3 taškais (65:68) ir likus žaisti 20 sekundžių turėjo kamuolį savo rankose. Tačiau svečiai prasižengė, o buvęs „Barcelona“ snaiperis Jaka Lakovičius pataikė vieną baudos metimą. Kitoje aikštės pusėje abu kartus taikliai nuo baudų linijos atakavęs Marcelinho Huertas įtvirtino „Barcelona“ pergalę.

Pirmas ketverias Eurolygos rungtynes katalonai laimėjo bent 17 taškų skirtumu.

„Galatasaray“: Lukša Andričius 17, Joshua Shippas 9, Enderas Arslanas ir Jamontas Lucasas po 8.

„Barcelona“: Erazemas Lorbekas 14, Juanas Carlosas Navarro 12, Pete‘as Mickealis 10.

Rungtynių vaizdo reportažas:

LR
Pocius nestabilus geriau Kaukena i rinktine.