Jordanui Farmarui nepavykdavo lengvai įveikti belgų gynybos sienos
Nuotr. Reuters – Scanpix
Tel Avivo „Maccabi“ (4-1) ketvirtajame kėlinyje pademonstravo įspūdingą gynybą, kuri leido jiems iškovoti ketvirtąją pergalę iš eilės. Žydai namuose 69:59 (22:11, 14:23, 15:19, 19:5) įveikė tik po atrankos turnyro į Eurolygą iškopusius Šarlerua „Spirou“ (2-3) krepšininkus.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui „Maccabi“ atsiliko 4 taškais (50:54), bet šešias minutes neleido pelnyti belgams taškų, surengė spurtą 10:0 bei visam laikui perėmė iniciatyvą (60:54).

Agresyviai baudos aikštelėje kovoję „Maccabi“ krepšininkai metė net 23 baudas ir pataikė 16 (69 proc.). Tuo tarpu „Spirou“ metė vos 6 ir pataikė 3 (50 proc.) baudas.

„Maccabi“: Lioras Eliyahu 15, Davidas Blu 12, Yogevas Ohayonas ir Richardas Hendrixas po 8.

„Spirou“: Demondas Malletas 18, Chiras Hillas 15, Christophe‘as Beghinas 7.