„Kėdainių Triobet“ (1-5) ekipą papildę Laimonas Kisielius ir Artūras Masiulis iškovoti antrosios pergalės jai nepadėjo. Gedimino Petrausko auklėtiniai Lietuvos krepšinio lygos (BEKO-LKL) mače namie po pratęsimo 77:79 nusileido trečiąją pergalę paeiliui iškovojusiems Kauno „Baltams“ (4-3).

Iki mačo pabaigos likus žaisti pustrečios minutės po Šarūno Vasiliausko dvitaškio „Baltai“ įgijo 9 taškų pranašumą ir atrodė, jog rungtynių baigtis jau aiški.

Vis dėlto 8 taškus be atsako pelnę kėdainiškiai sugrąžino intrigą (60:61), o paskutinėmis mačo sekundėmis Tomas Černeckis taikliu metimu iš po krepšio išplėšė pratęsimą.

Didžiąją pratęsimo dalį priekyje buvo kauniečiai, tačiau iki jo pabaigos likus žaisti 9 sekundes Kisielius tritaškiu rezultatą išlygino.

Vis dėlto per likusį laiką aikštės šeimininkais apsiginti neapvyko ir po minutės pertraukėlės surengtą „Baltų“ antpuolį pergalingu metimu iš po krepšio baigė Vytenis Čižauskas.

„Kėdainiai Triobet“: Tomas Černeckis 16, Laimonas Kisielius 12 (7 atk. kam.), Marius Valukonis 12 (6 atk. kam.), Davidas McClure'as 10 (9 atk. kam.), Aurimas Adomaitis 9.

„Baltai“: Šarūnas Vasiliauskas 17 (8 atk. kam.), Žygimantas Janavičius 13, Siimas Sanderis Vene 10, Mario Delašas 8 (10 atk. kam.).

to Dirtys
Keista, kad lemiamu momentu per 3 sekundes leido toki momenta sukurt.
2011-11-18
Tie paskutiniai taškai buvo elemtarus.. laisvas metimas iš po krepšio. Na, o aplamai varžybos buvo įdomios, intriga laikėsi visas rungtynes.