Kšyštofas Lavrinovičius vedė savo ekipą į pergalę
Nuotr. Digitale – Scanpix
Dar vieną pergalę Italijos krepšinio pirmenybėse iškovojo du lietuvius savo gretose turinti Sienos „Montepaschi“ (5-2) ekipa. Italijos čempionai namuose 79:74 (15:14, 23:17, 17:29, 24:14) įveikė Varezės „Cimberio“ (4-3) krepšininkus.

Kšyštofas Lavrinovičius per 20 minučių pelnė 13 taškų (4/5 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 5/6 baudų), atkovojo 5, perėmė 2, prarado 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 1 sykį prasižengė ir surinko 21 naudingumo balą.

Jo komandos draugas Rimantas Kaukėnas per 25 minutes pelnė 9 taškus (1/5 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 4/4 baudų), atkovojo 2, prarado 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus prasižengė ir surinko 7 naudingumo balus.

Pergalę iškovojo ir Tautvydo Lydekos Pezaro „Scavolini“ (4-2) komanda, kuri namuose 83:73 (23:12, 18:21, 16:13, 26:27) įveikė Trevizo „Benetton“ (3-3) krepšininkus.

„Scavolini“ narys Tautvydas Lydeka per 20 minučių pelnė 7 taškus (2/3 dvitaškių, 3/5 baudų), atkovojo 9, perėmė 1, prarado 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 3 kartus prasižengė ir surinko 17 naudingumo balų.

Sėkmingai pasirodė ir Bolonijos „Canadian Solar“ (4-3) ekipa, kurioje rungtyniauja Deivydas Gailius. Ji svečiuose 80:74 (31:16, 12:21, 15:20, 22:17) palaužė Montegranaro „Fabi Shoes“ (1-5) krepšininkus.

Lietuvis per 9 minutes pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškio, 0/2 tritaškių), atkovojo ir prarado po 1 kamuolį, 1 sykį prasižengė ir surinko -1 naudingumo balą.

2011-11-20 23:29