Pergalę Vokietijos krepšinio čempionate iškovojo Povilo Čukino atstovaujama Tiubingeno „Walter Tigers“ (2-7) komanda. Ji svečiuose po dviejų pratęsimų 111:104 (23:13, 25:20, 23:23, 12:27, 9:9, 18:12) įveikė Hageno „Phoenix“ (3-6) su Žygimantu Jonušu.

Jonušas per 28 minutes pelnė 10 taškų (1/5 dvitaškių, 2/6 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 4, prarado 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 5 kartus prasižengė ir surinko 8 naudingumo balus.

Čukinas per 36 minutes įmetė 15 taškų (4/4 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 6, perėmė 1, prarado 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus prasižengė ir surinko 19 naudingumo balų.

2011-11-20 23:32