Lengvą pergalę Italijos antroje lygoje iškovojo Barčelonos „Sigma“ (4-4) komanda, kurioje žaidžia Mindaugas Lukauskis. Ji namuose 107:73 (31:12, 28:24, 27:28, 21:9) nušlavė Ostunio „Assi Basket“ (3-5) krepšininkus.

Lukauskis per 23 minutes surinko 9 taškus (1/2 dvitaškių, 2/2 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 3, perėmė 4, prarado 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 1 sykį prasižengė ir surinko 16 naudingumo balų.

Ne taip gerai sekėsi Emilijos Redžio „Trenkwalder“ (5-2) ekipai su Donatu Slanina. Ji svečiuose 67:71 (18:22, 14:9, 18:20, 17:20) pralaimėjo Brindisio „Enel“ (6-2) krepšininkams.

Slanina per 36 minutes pelnė 12 taškų (0/2 dvitaškių, 4/5 tritaškių), atkovojo 5, prarado 1 kamuolį, 3 kartus prasižengė ir surinko 11 naudingumo balų.