Septynioliktą pralaimėjimą Italijos krepšinio čempionate patyrė Kapo d'Orlando „Upea" ekipa. Ji išvykoje 70:77 (26:18, 14:20, 11:17, 19:22) nusileido Udinės „Snaidero" krepšininkams.

Rungtynes daug sėkmingiau pradėję svečiai po Vassilio Evtimovo dvitaškio pirmojo kėlinuko pabaigoje buvo įgiję 10 taškų pranašumą (26:16), tačiau jo išlaikyti nesugebėjo. Aikštelės šeimininkai ėmė vytis varžovus ir po didžiosios pertraukos persvėrė rezultatą bei šventė penkioliktą pergalę.

Virginijus Praškevičius pralaimėjusiems per 26 minutes pelnė 11 taškų (4/5 dvitaškių, 1/4 tritaškių), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau 4 sykius prasižengė.

Per kitas šeštadienio (03.11) rungtynes Teramo „Navigo.it" 100:95 įveikė Kantu „Vertical Vision" krepšininkus.