Įtikinamas pergales sezono pradžioje rinkusi Detroito „Pistons“ (49 perg. – 12 pral.) antroje sezono pusėje neatrodo tokia pajėgi. Vašingtone „Pistons“ 92:110 (28:28, 25:31, 23:33, 16:18) pralaimėjo „Wizards“ (31-30) klubui, tačiau vis dar išliko geriausią rezultatą lygoje turinčia ekipa.

„Wizards“ nutraukė namie pralaimėtų 7 iš eilės rungtynių seriją. Be to, paskutinį kartą namie Vašingtono krepšininkai „Pistons“ buvo įveikę 2001 metų kovo 14 dieną.

Antrąjį kėlinį spurtu 24:11 pradėję šeimininkai susikrovė 13 taškų persvarą – 52:39. Pavyti oponentų „Pistons“ ekipai nepavyko. „Labai svarbu buvo gerai atakuoti mačo pradžioje, – teigė „Wizards“ žaidėjas Caronas Butleris. – Tokioms komandoms kaip „Pistons“ reikia sumokėti, jei klysti mačo pradžioje“.

„Wizards“: Gilbertas Arenasas 34 taškai (13/19 metimų), Caronas Butleris 30 (10/14 metimų), Antonio Danielsas 16 (7 rez. perd.), Antawnas Jamisonas 12.

„Pistons“: Rasheedas Wallace'as 18 (9 atk. kam.), Richardas Hamiltonas ir Tony Delkas po 16, Chauncey Billupsas 12, Tayshaunas Prince'as 10.

•

Geriausia Vakarų konferencijos komanda lieka Dalaso „Mavericks“ (49-13). Praėjusią naktį ji iškovojo trečiąją pergalę iš eilės, išvykoje 90:87 (29:19, 22:21, 17:23, 22:24) palaužusi Jutos „Jazz“ (30-32).

Europiečių dvikovą laimėjo Dirkas Nowitzki ir jo vedama ekipa. Vokietis buvo rezultatyviausias rungtynėse, o 12 iš visų savo taškų pelnė per ketvirtąjį kėlinį ir neleido „Jazz“ pavogti pergalės iš „Mavericks“ rankų.

Pirmoje mačo pusėje Dalaso ekipa pirmavo 15 taškų skirtumu, tačiau prieš lemiamą kėlinį ekipas beskyrė tik 5 taškai. Likus žaisti beveik 9 minutes Andrejus Kirilenka pirmą kartą rungtynėse išvedė „Jazz“ į priekį – 69:68.

Rezultatui esant lygiam, D.Nowitzki iniciavo „Mavericks“ spurtą 16:4, po kurio pavyti varžovų šeimininkai nebesugebėjo. „Tiesiog stengiausi būti agresyvus, – po mačo teigė D.Nowitzki. – To mano komandai ir reikėjo. Pramečiau daug metimų antrajame kėlinyje, tačiau stengiausi ir toliau kovoti“.

„Jazz“: Mehmetas Okuras 32 (10/16 metimų, 11 atk. kam.), Andrejus Kirilenka 19 (9 atk. kam., 4 blk.), Mattas arpingas 12, Carlosas Boozeris 10.

„Mavericks“: Dirkas Nowitzki 34 (9 atk. kam.), Jerry Stackhouse'as 16, Jasonas Terry 14, Marquisas Danielsas 12.

2006-03-12
sarai, kas tau sake, kad pistons gynyba stebuklinga? siaip jau visi si sezona tik ir kalba apie zenkliai padidejusi ju puolimo arsenala bei zymiai suprastejusia ta gelezine gynyba, kuri buvo prie browno,. o ir abejoju, ar rungtynes matei, siaip butent arenas ir butleris tai tikrai per rankas atsilose belekiek primete
2006-03-12
snorobankas> sakoma, kad zaidi taip, kaip leidzia varzovas. jeigu pistons gynyba butu tokia stebuklinga, kazin, ar butleris su arenasu pataikytu taip, kaip tai dare sianakt
2006-03-12
pritariu Pimpaliukas :D .. as irgi ziauriai nepernesu tu Spursu :( ..... mldc Arenas .... Mldc Wizards.