Pralaimėjimą Švedijos čempionate patyrė Sioderteljės „Kings“ (5-7) ekipa, kurioje rungtyniauja Mantas Griškėnas. Ji svečiuose 64:73 (20:26, 16:10, 16:21, 12:16) turėjo pripažinti „Uppsala Basket“ (7-5) ekipos pranašumą.

Griškėnas per 32 minutes pelnė 8 taškus (4/8 dvitaškių, 0/1 tritaškio), atkovojo 4, prarado 1 kamuolį, 1 sykį prasižengė ir surinko 6 naudingumo balus.

Nepasisekė ir Ostersundo „Jamtland Baskets“ (4-8) komandai su Evaldu Žabu. Ji namuose 88:93 (23:34, 26:18, 19:21, 20:20) pralaimėjo Sundsvalio „Dragons“ (8-4) krepšininkams.

Žabas per 28 minutes pelnė 23 taškus (10/14 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 1, prarado 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 16 naudingumo balų.