Baltijos krepšinio lygoje (BBL) sekmadienį (03.12) buvo sužaistos trejos rungtynės. Ir vėl sėkmingai rungtyniavo savo aikštelėje žaidusios ekipos. Visi trys namie rungtyniavę klubai iškovojo pergales.

Valmieros „Lačpėša alus“ – Liepojos „Livu alus“ 78:73 (20:12, 19:22, 18:14, 21:25).

Nugalėtojams Justas Česnavičius per 23 minutes pelnė 4 taškus (1/3 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 6 ir perėmė  2 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, blokavo vieną varžovo metimą, tačiau kartą suklydo.

Pralaimėjusiems Justinas Pavlavičius per 24 minutes pelnė 24 taškus (5/6 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 5/6 baudų), atkovojo 12 kamuolių, tačiau kartą suklydo ir 5 sykius prasižengė.

Raimondas Petrauskas per 12 minučių surinko 2 taškus (0/5 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo vieną kamuolį, atliko vieną rezultatyvų perdavimą bei kartą prasižengė.

Valdas Dabkus per 3 minutes taškų nepelnė (0/1 dvitaškio, 0/1 tritaškio), bet atkovojo ir perėmė po vieną kamuolį.

„Lačplėša alus“: Akselis Vairogas 26 taškai, Edgaras Rekisas 15, Maris Gulbis 14, Janis Bambis 10.

„Livu alus“: Justinas Pavlavičius 24 taškai, Dainis Obersatas 14, Klavas Ansonas 7.

Vilniaus „Sakalai“ – Talino „Dalkia/Nybit“ 90:84 (23:20, 21:19, 19:22, 27:23).

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui rezultatas buvo lygus (74:74), tačiau rungtynių pabaigoje tiksliau atakavę krepšį vilniečiai išplėšė pergalę.

„Sakalai“: Eligijus Radeckas 14 taškų, Rolandas Vaičius ir Rolandas Matulis po 13, Justas Sinica 12, Mindaugas Reminas 10.

„Dalkia/Nybit“: Večeslavas Bogdnanovas 16 taškų, Gregoras Arbetas 14, Alešas Živanovičius 13, Tanelis Sokkas 12, Aleksandras Golubevas 11, Marko Riisas 10.

Talino „Pirita“ – Tartu „Rock“ 77:69 (26:18, 13:21, 19:17, 19:13).

Estijos klubų derbyje kiek netikėtą pergalę iškovojo Talino krepšininkai. Likus žaisti kiek daugiau nei pusantros minutės iki ketvirtojo kėlinio pabaigos „Pirita“ pranašumas buvo tik 2 taškai (71:69), tačiau per likusį laiką taliniečiai pelnė 6 taškus be atsako ir iškovojo įtikinamą pergalę.

Nugalėtojams Saulius Dumbliauskas per 32 minutes pelnė 22 taškus (10/11 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, blokavo vieną varžovo metimą, tačiau 5 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

„Pirita“: Saulius Dumbliauskas 22 taškai, Indrekas Reinbokas ir Erki Kivinukkas po 12.

„Rock“: J.S.Nashas 20 taškų, Marekas Doroninas 13, Kristo Aabas 11, Vallo Allingu 8.

Turnyrinę lentelę galite rasti paspaudę čia.