Tatsianos Likhtarovič reidas į baudos aikštelę
Nuotr. A.Didžgalvis
Dar vieną apmaudų pralaimėjimą moterų Eurolygos A grupėje patyrė Manto Šerniaus treniruojama Kauno „VIČI-Aisčių“ (1-6) komanda, namuose 67:69 (18:28, 15:14, 13:13, 21:14) nusileidusi Buržo „Basket“ (3-4) ekipai iš Prancūzijos.

Pirmajame kėlinyje šeimininkės nerado kelių link varžovių krepšio ir strigo kibioje priešininkių gynyboje.

Buržo krepšininkės mačą pradėjo spurtu 8:1, o ketvirčio pabaigoje kauniečių deficitą padidino iki keturiolikos taškų (25:11).

Po didžiosios pertraukos rankų nenuleidusios „VIČI-Aistės“ panaikino visą prancūzių pranašumą, o paskutinę minutę persvėrė rezultatą 67:66.

Vis dėlto lemiamomis akimirkomis lietuvės klydo, o varžovės realizavo baudas bei persvėrė rezultatą 68:67.

Likus 8 sek. pergalę galėjo išplėšti Santa Okockytė, tačiau jos tritaškis skriejo pro šalį.

„VIČI-Aistės“: Amanda Kemežys 12 (6/8 dvitaškių), Courtnay Pilypaitis 10 (6 rez. perd., 9 kld.), Rima Valentienė ir Vita Kuktienė po 8.

„Basket“: Styliani Kaltsidou 20, Endene Miyem 16, Kiesha Brown 14.

Rungtynių vaizdo reportažas. Manto Šerniaus ir Vitos Kuktienės komentarai:

Mantas Šernius („VIČI-Aisčių“ vyr. treneris): „Komanda netikėjo pergale. Labiau tikėjo treneriai, o ne žaidėjos. Turėtų būti atvirkščiai. Jaučiau, kad varžovės atvažiuos atidavusios pergalę. Reikėjo ją tik pasiimti. Reikėjo tikėti, nuo pirmos minutės žaisti iki galo. Klaidos ir nesusikaupimas pakišo koją. Galbūt mūsų komanda nėra tokia atletiška, nėra tokia talentinga, po krepšiais neturinti galingų žaidėjų, bet rungtynes turėjome laimėti atsitvėrusios varžoves ir atkovojusios kamuolius. Tai padarę galėjome laimėti mažiausiai 15 taškų skirtumu. Esu labai supykęs ant kai kurių krepšininkių, kurios turėtų mums padėti, tačiau skandina ekipą. Turime surasti jėgų, kitame mače pakelti galvas ir toliau žaisti.“

Kitas Eurolygos reguliariojo sezono rungtynes lietuvės žais lapkričio 30 d. (trečiadienį). Kaunietės namuose priims Stambulo „Galatasaray“ krepšininkes.

Atrinkti (0) Visi (23)
visiems
Trenerems nereiktų varyt ant žaidėjų,merginos iš ligos patalo pakilusios žaidė gerai,tik patys treneriai paskutines minutes sumovė o dar teisėjai padėjo su ta nebūta bauda.
2011-11-24
-1
to Nu ja
Vakar: Galatasarai - Ros Caseres 46-76 (taip klaidos nera, Galatasarai gavo namie 30 tasku, Taurasi zaide).
2011-11-24
+1
xxx
nesudirbo treneriu stabas,paskutines atakas sugrioves Santa! dar ji tiek neturi patirties kad darytu lemiamas rungtynes!
2011-11-24
Nu ja
Su Galatasaraju bus l.l. sunku, ten TAURASY, su ja nei viena komanda nesugeba susidorot.
2011-11-23
nu
negali teisintis kad sirgo.. gal reiktu treneriams ir pociui susirupinti apie paneliu elgesi laisvu metu, nes kiekviena savaitgali per kauno klubus pjankes
2011-11-23
+1
JO
Bus kai kurioms zaidejoms cia nejuokaujama
2011-11-23
+1
as tai nesupratau ko gale neprasizenge kai buvo tik 2 taskai dar like, butu neimete baudos ir da laiko buvo like paskutinei atakai, kazkaip labai jau nelogiskai sulose
2011-11-23
+1
treneriui
Gal treneri reikia pabrežti kad puse žaideju po ligos tiesei i aikste,iš čia gal ir nesusikaupimas.Tik Pilypaitis nustebino 9 atiduoti kamuolei ji tai tikrai skandino komandą