Pergalingai Rusijos krepšinio lygoje žygiuoja du lietuvius turintis Kazanės „Uniks“ klubas. Jis sekmadienį namie 72:61 (20:16, 17:15, 19:15, 16:15) palaužė Maskvos „Dinamo“ ir iškovojo keturioliktą pergalę iš 18 galimų.

27 minutes rungtyniavęs Kšyštofas Lavrinovičius surinko 10 taškų (2/5 dvit, 2/6 trit.), atkovojo 6 kamuolius, blokavo 4 metimus, atliko rezultatyvų perdavimą ir perėmė kamuolį.

Saulius Štombergas, aikštėje praleidęs 20 minučių, pelnė 8 taškus (1/1 dvit., 2/5 trit.), atkovojo 3 kamuolius ir 2 kartus prasižengė.

Rezultatyviausias nugalėtojų komandoje buvo estas Martinas Muurseppas – 18 taškų. „Dinamo“ ekipoje rezultatyviausias buvo Mire Chatmanas – 17 taškų.

Vienuoliktą pergalę iškovojo Rūtenio Paulausko treniruojamas Maskvos srities „Dinamo“ klubas, išvykoje 76:68 (32:19, 21:18, 9:18, 14:13) įveikęs Vladivostoko „Spartak“.

Po šio laimėjimo „Dinamo“ išlieka septintoje turnyrinės lentelės vietoje.

Nugalėtojams atstovaujantis Andrius Giedraitis per 35 minutes pelnė 14 taškų (2/5 dvit., 1/2 trit., 7/7 baudų), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 8 varžovų pražangas, po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Valerijus Daineka, surinkęs 21 tašką. Vladivostoko ekipai Willie Deane‘as pelnė 17 taškų.

Skaudžią nesėkmę patyrė priešpaskutinę vietą užimantis Sankt Peterburgo „Spartak“ klubas. Algirdo Brazio treniruojama komanda 76:78 (22:24, 24:19, 26:21, 4:14) nusileido Permės „Ural Great“.

„Spartak“, pralaimėjusi aštuonioliktą kartą per 22 rungtynes, išlieka dvyliktoje turnyrinės lentelės vietoje.