Vassilis Spanoulis sužaidė rezultatyviausias ir naudingiausias rungtynes Eurolygoje
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Vassilis Spanoulis sužaidė geriausias karjeros rungtynes Eurolygoje, o jo vedama Pirėjo „Olympiakos“ (3-3) ekipa iškovojo dar vieną pergalę. Graikai A grupės mače namuose 88:81 (27:24, 18:18, 15:19, 28:20) įveikė Bilbao „Gescrap BB“ (2-4) krepšininkus.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui „Olympiakos“ persvara siekė vos 2 taškus (72:70), bet tuomet 5 taškus iš eilės pelnęs Spanoulis inicijavo graikų spurtą 7:0, o „Gescrap BB“ jo panaikinti nesugebėjo – 79:70.

Spanoulis per 30 minučių pelnė 29 taškus (6/8 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 11/12 baudų), atkovojo 1, prarado 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus prasižengė ir surinko 34 naudingumo balus.

„Olympiakos“ gretose rungtyniaujantis Martynas Gecevičius per 9 minutes taškų nepelnė (0/1 dvitaškio, 0/1 tritaškio), atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir išprovokavo 1 pražangą.

„Olympiakos“: Vassilis Spanoulis 29 (6 rez. perd.), Kyle‘as Hinesas 18, Pero Antičius 13.

„Gescrap BB“: Alexas Mumbru 17, Marko Baničius 15, Janis Blumas 14.

Rungtynių vaizdo reportažas:

vardasko cia stumiat ant geco pasiziurekit i poci kuris visad renka minusini naudinguma

Gecevičius 8,3 tšk, 1,7 a.k., 0,8 r.p., 0,8 p.k., 8,8 Naud.

Pocius 8,7 tšk, 2,3 a.k., 1,3 r.p., 0,3 p.k., 8,5 Naud.