Nikola Mirotičius aikštėje praleido 21 minutę ir pelnė 12 taškų Nuotr.: AFP-Scanpix
„Real“ ekipos pergalę apkartino Rudy Fernandezo trauma Nuotr.: AFP-Scanpix
„Belgacom Spirou“ aukštaūgis Christophe'as Beghinas glosto Serge'ą Ibaką Nuotr.: AFP-Scanpix
Demondas Malletas pergudravo Serge'ą Ibaką Nuotr.: AFP-Scanpix
Martynas Pocius pelnė 20 taškų bei sužaidė rezultatyviausias Eurolygos rungtynes savo karjeroje, o lietuvio vedamas Madrido „Real“ (4-2) klubas elitiniame turnyre iškovojo dar vieną pergalę.

„Karališkoji“ ekipa C grupės mače namie 93:89 (21:27, 27:19, 22:23, 23:20) palaužė Šarlerua „Belgacom Spirou“ (1-5) krepšininkus.

Ketvirtajame kėlinyje sužaidus dvi minutes „Belgacom Spirou“ dar pirmavo 1 tašku (76:75), bet „Real“ spurtavo 14:4 bei susikrovė pergalingą pranašumą – 89:80.

Pocius per 23 minutes pelnė 20 taškų (7/9 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 6/8 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, išprovokavo 6 pražangas, 2 sykius suklydo, 1 kartą prasižengė ir surinko 23 naudingumo balus.

Ankstesnis Pociaus rezultatyvumo rekordas buvo 19 taškų. Jį lietuvis buvo pasiekęs lygiai prieš dvejus metus mače su Stambulo „Fenerbahce Ulker“ komanda.

Pirmąjį mačą Belgijoje „Real“ buvo laimėjusi kur kas solidžiau. Tąkart šių ekipų mačas baigėsi 100:76.

„Real“: Martynas Pocius 20, Jaycee Carrollas 18, Serge Ibaka (9 atk. kam.) ir Nikola Mirotičius po 12.

„Belgacom Spirou“: Chrisas Hillas 18, Calebas Greenas 17, Demondas Malletas 15.

Rungtynių vaizdo reportažas:

Atrinkti (0) Visi (42)
saunuolis pocius isivaziuoja pobiski tik nesustok triuskink toliau tokiais dejimai visus
2011-11-25
kasioras
mldc Marčius ;) kad gautu nuolatos tiek min aikstelei arba dar daugiau tai butu super! :)

--
2011-11-25
zemiau manes, asilu asilo galva :) de-bi-las

--
2011-11-25
Blake
O Kur Ryto Epizodai? AI...PAMIRSHAU.....
2011-11-25
expertasDidysisfordas ja trauma gavo, butu labai gerai jei zagrebas laimetu, padetu zalgiriui

jau laimejo o fordas nk. rimto su trauma. o siaip 0pts 10 asist neblogai per 13 min.
2011-11-24

Kai nerealiai dėjo Pocius nuo 0:43 sekundės.. :))
2011-11-24
heytfield 7 trajakai ;D rytui nesveikas pirkinys butu
2011-11-24
-1
Saunuolis Martynas taip ir toliau Jaycee carrollas tik viena tritaski is sesiu imete nors pries tai lesdavo nerealiai geriau uz navarro :)
2011-11-24
-1
D3ronasGaila nebedaug Eurolygos rungtyniu Doncei beliko....

4 rungtynes. bet, 2 rungtynes pries tokius grandus kai Montepaschi ir Barcelona, tai gales pasisemti geru dalyku is siu rungtyniu ateiciai. Bet dar liko VTB lyga, kuri nera jau tokia silpna, bus rungtynes pries CSKA Jiems dar ir pries ta pati LRyta.