Eurolygos C grupėje Tel Avivo „Maccabi“ (5-1) ekipa namie 85:76 (25:14, 27:24, 15:24, 18:14) nugalėjo Milano „Emporio Armani“ (2-4) komandą ir atsirevanšavo už vienintelę nesėkmę pirmame rate.

Baigiantis antrajam kėliniui Izraelio krepšininkų pranašumas siekė 15 taškų (50:35), bet svečiai per pirmą trečiojo ketvirčio pusę sumažino atsilikimą iki trijų (51:54).

Per likusią susitikimo dalį virė nuožmi kova, o „Maccabi“ krepšininkai saugiau pasijuto tik paskutinę minutę, kai surengę kelias sėkmingas atakas nutolo 83:74.

„Maccabi“: Sofoklis Schortsanitis 28 (9/12 dvitaškių, 10/12 baudų, 8 išpr. praž.), Jordanas Farmaras 21 (6 atk. kam., 5 rez. perd., 6 kld.), Lioras Eliyahu 8, Richardas Hendrixas 7.

„Emporio Armani“: Danilo Gallinari 24 (8/10 baudų, 11 išpr. praž.), Antonis Fotsis 15 (9 atk. kam.), Omaras Cookas 12 (8 rez. perd.), Malikas Hairstonas 12.

Spalį Eurolygos vicečempionai „Emporio Armani“ žaidėjams nusileido 82:89.

Rungtynių vaizdo reportažas:

Sofoklis tai zveris :D Jis zaidzia Shaq'o stilium, bet baudas tai ziuriu geriau meta, bent jau siose rungtynese
2011-11-25
-1
|||
Bet kaip Sofoklis baudas sumetė.. Puikios jo rungtynės. Iki ilgosios pertraukos turėjo berods 22taškus..