Dainius Šalenga buvo naudingiausias mačo žaidėjas
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Du taiklūs tritaškiai per paskutinę minutę padėjo Prienų „Rūdupio“ (6-1) komandai iškovoti šeštąją pergalę Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito divizione.

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai namie 85:81 (19:30, 23:14, 19:12, 24:25) palaužė Tartu Universiteto (3-5) krepšininkus.

Likus žaisti kiek daugiau nei minutę po taiklių Vallo Allingu baudos metimų svečiai padidino persvarą iki trijų taškų (78:75). Kitoje atakoje Gintaras Kadžiulis pataikė tritaškį, o prametusius estus dar vienu tolimu metimu nubaudė Adas Juškevičius (81:78).

Po minutės pertraukėlės Tartu Universiteto krepšininkai suklydo, o Gediminas Orelikas taikliais baudų metimais įtvirtino persvarą (83:78).

„Rūdupis“: Gediminas Orelikas 21, Gintaras Kadžiulis 16, Dainius Šalenga 12, Adas Juškevičius 11.

Tartu Universitetas: Rainas Veidemanas 21, Billas Amis 17, Kristo Saage 12, Asko Paade 10.

GTR
Čia tiesiog psichologija, atrodo Eurocup dar taip neblogai sakasi, tai čia tuos estus regis vienas ir du, kaip paprasta turėtų būti apžaisti, tačiau nėra viskas taip paprasta. Rūdupis dabar labai daug koncentruojasi į Eurocup, tad nenuostabu, kad BBl tiek dėmesio neskiria. Pažiūrėkite į Šiaulius, susikoncentrave vien į BBL ir LKL ir žaisdžia stabiliai, be netikėtų pralaimėjimų. Čia viskas Rūdupiui taip gaunasi grynai dėl to, kad jų mintys Eurocup'e, o ne Lietuvoje ar Estijoje.
2011-11-26
AKMUO Į BASKETNEWS DARŽĄ
Klaidingas rungtynių pabaigos aprašas. Teisinga, kad po minutės pertraukėlės estai suklydo ir Orelikas metė baudas, bet jas abi prametė. Tada estai vėl bandė mest tritaškį, neįmetė ir prasižengė prieš Adą Juškevičių, kuris sumetė abi baudas.