Neįtikėtiną valią ir ryžtą Nacionalinės krepšinio lygos (Smscredit.lt NKL) čempionate pademonstravo Jonavos sporto klubo „Triobet“ (9-6) krepšininkai. Kęstučio Naruševičiaus auklėtiniai paskutinėse NKL pirmojo rato rungtynėse namie tik po pratęsimo 79:72 (15:16, 16:26, 7:18, 30:8, 11:4) palaužė Vilniaus „Perlo-MRU“ (7-8) ekipą.

Trečiojo kėlinio pabaigoje svečiai iš sostinės turėjo net 24 taškų pranašumą (33:57) ir atrodė, kad viskas šiose rungtynėse jau aišku. Vis dėlto „Triobet“ krepšininkai ne tik ėmė sparčiai mažinti atsilikimą, bet ir likus keliasdešimt sekundžių iki ketvirtojo kėlinio pabaigos išlygino rezultatą (68:68).

Per paskutinę ataką jonaviškiai galėjo išplėšti ir pergalę, tačiau Tado Sebežiovo metimas tikslo nepasiekė. Per papildomą laiką „ant bangos“ buvę „Triobet“ krepšininkai įtikinamai nugalėjo varžovus ir iškovojo dar vieną pergalę savo aikštėje.

„Triobet“: Audrius Vasiliauskas 19, Martynas Linkevičius 14 (18 atk. kam.), Henrikas Vorotnikovas 14.

„Perlas-MRU“: Gintautas Vileita 18, Mantas Virbalas 11 (6 kld.), Antanas Udras 10, Tadas Padegimas 10.