Pauliaus Joneliūno metimas galėjo būti pergalingas
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Pergalę galėjęs išplėšti Paulius Joneliūnas metė taikliai, tačiau arbitrai nusprendė kad aukštaūgis krepšį atakavo jau po finalinės mačo sirenos. Taip Vilniaus „Sakalų“ (4-2) komanda patyrė nesėkmę Baltijos krepšinio lygos (BBL) Iššūkio diviziono B grupėje.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai svečiuose 72:73 (16:27, 25:21, 17:7, 14:18) turėjo pripažinti „Valmiera“ (5-2) krepšininkų pranašumą.

Iki mačo pabaigos likus žaisti 16 sekundžių Virginijus Sirvydis taikliais baudų metimais sumažino skirtumą iki minimumo (72:73). Po minutės pertraukėlės vilniečiai greitai prasižengė ir pasiuntė šeimininkus prie baudų metimo linijos.

Jekabas Rozitis prametė abu baudos metimus ir paliko „Sakalams“ 14 sekundžių išplėšti pergalę. Nors Joneliūno metimas aidint finalinei mačo sirenai buvo taiklus, teisėjai nusprendė, kad vilniečių aukštaūgis atakavo jau pasibaigus rungtynių laiko ir pergalę įskaitė latviams.

„Valmiera“: Ernestas Kalve 26, Ventas Veinbergas 18, Jai Lucasas 10.

„Sakalai“: Arnas Butkevičius 16 (6 atk. kam.), Paulius Joneliūnas 12, Augustas Pečiukevičius 10.