Lenkijos krepšinio lygoje sekmadienį (03.12) buvo sužaistos vienerios rungtynės. Pergalę šventė du lietuvius savo gretose turinti Šviecų „Polpak“ ekipa. Ji išvykoje 78:71 (18:17, 21:18, 20:14, 19:22) nugalėjo Slupsko „Czarni“ krepšininkus.

Vieni „Polpak“ pergalės kalvių buvo lietuviai. Antras pagal rezultatyvumą komandoje buvo Žygimantas Jonušas. Per 32 minutes jis surinko 15 taškų (4/5 dvitaškių, 2/6 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo ir prasižengė 5 kartus.

Ne ką prasčiau žaidė Andrius Lepinaitis. Jis per 28 minutes įmetė 14 taškų (4/5 dvitaškių, 2/5 tritaškių), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 4 kamuolius, 2 sykius suklydo ir taip pat 5 kartus prasižengė.

Ne itin sėkmingai rungtynės susiklostė „Czarni“ lietuviui Mindaugui Burneikai. Šis per 22 minutes įmetė 7 taškus (2/2 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 0/1 baudos), atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir 4 sykius prasižengė.

„Polpak“ kartu su Vloclaveko „Anwil“ per 22 rungtynes iškovojo 14 pergalių ir dalijasi 2-3 vietomis. Čempionate įtikinamai pirmauja Sopoto „Prokom Trefl“, per 22 mačus pasiekusi 19 pergalių.