Iš pralaimėjimų liūno Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito diviziono varžybose ir toliau negali išbristi Kauno „Baltų“ (1-6) krepšininkai. Oliverio Kostičiaus auklėtiniai Liepojoje po pratęsimo 71:78 (14:10, 17:21, 16:13, 17:20, 7:14) turėjo pripažinti vietos „Lauvas“ (2-6) krepšininkų pranašumą.

Beveik visas rungtynes pirmavę kauniečiai aikštės šeimininkams pasidžiaugti minimalia persvara leido tik pirmąją mačo minutę. Vėliau „Baltai“ nutolo ir įpusėjus trečiajam ketvirčiui po Vytenio Čižausko baudos metimų buvo įgiję net 13 taškų pranašumą (46:33).

Vis dėlto persvaros „Baltams“ išlaikyti nepavyko ir po virtinės klaidų ketvirtajame kėlinyje latviai per paskutines sekundes rezultatą išlygino bei išplėšė pratęsimą. Nors jį sėkmingiau pradėjo kauniečiai, vėliau jų metimai ėmė skrieti pro šalį, o tuo pasinaudoję aikštės šeimininkai iškovojo pergalę.

Liepojos klubo marškinėlius vilkintis Martynas Andriukaitis aikštėje nepasirodė.

„Lauvas“: Martinas Kravčenka 22 (6 atk. kam.), Joshua Mayo 20, Janis Timma 18 (12 atk. kam.).

„Baltai“: Mario Delašas 14 (11 atk. kam.), Mindaugas Kupšas 13 (9 atk. kam.), Šarūnas Vasiliauskas 12, Siimas Sanderis Vene 10 (7 atk. kam.).

Kažko tie perspektyvūs žaidėjai nebejuda į priekį. Janavičius buvo toks perspektyvus ir va kad nori...
2011-11-26
kkkk
kaip ir kiekvienais metais svaigstama apie tuos dublerius kokie jie geri. o rezultatas kaip visada zopa ir zopa.