Willas Solomonas į buvusios komandos krepšį įmetė 26 taškus, o Tel Avivo „Maccabi“ po atkaklios kovos triumfavo Izraelio taurės finale. Vienas geriausių Europos klubų sekmadienį 96:91 (23:20, 31:20, 29:24, 13:27) nugalėjo Jeruzalės „Hapoel“.

„Jaučiuosi nuostabiai. Laimėti taurę man yra labai svarbu, – teigė W.Solomonas, 2003-2004 metų sezone laimėjęs ULEB taurę su „Hapoel“ klubu. – Nusipelnėme pergalės, kadangi buvome pajėgesni ir norėjome laimėti“.

W.Solomonas per pirmąjį kėlinį pelnė 12 taškų, o per kitus du kėlinius „Maccabi“ pranašumas buvo akivaizdus. Derricko Sharpo, Sharono Sassono ir Anthony Parkerio tritaškiai padidino Tel Avivo krepšininkų pranašumą iki 17 taškų – 44:27. Tuomet nuo atsarginių suolelio pakilo Omri Caspi, „Maccabi“ jaunasis talentas. Tai turėjo reikšti, kad Pini Gershonas patikėjo pergale.

Prieš lemiamą kėlinį „Maccabi“ pranašumas išaugo iki 20 taškų – 81:61. Visgi ketvirtąjį kėlinį „Hapoel“ pradėjo atkarpa 10:2, o po Matano Naoro tritaškio „Maccabi“ pranašumas ištirpo iki 7 taškų.

Priartėti iki 4 taškų prie Eurolygos čempionų „Hapoel“ pavyko paskutinę minutę. Skirtumas galėjo būti dar menkesnis, bet Rogeris Masonas prametė tritaškį, o dvi baudas įmetęs W.Solomonas įtvirtino pergalę.

Nugalėtojams 26 taškus pelnė W.Solomonas, Maceo Bastonas įmetė 19, D.Sharpas surinko 18, o A.Parkeris – 17. Pralaimėtojams Horace'as Jenkinsas surinko 26 taškus, Mario Austinas – 24, o R.Masonas – 15.

Tai buvo devinta iš eilės „Maccabi“ laimėta taurė bei 36-ta per klubo istoriją.