Sunkią pergalę antroje pagal pajėgumą Ispanijos lygoje šventė Arno Labucko atstovaujama Žironos „Sant Josep“ (5-6) ekipa. Ji namie 88:86 (15:11, 20:25, 23:14, 18:26, 12:10) po pratęsimo įveikė Taragonos „Basquet 2017“ (4-7) žaidėjus.

Nugalėtojams Labuckas per 12 minučių pelnė 3 taškus (1/2 tritaškių), atkovojo 1 kamuolį, blokavo 1 metimą, išprovokavo 1 pražangą, tačiau 1 sykį suklydo, 3 kartus prasižengė ir surinko 1 naudingumo balą.

Septintą pralaimėjimą patyrė Hueskos „Lobe“ (4-7) komanda, kurios garbę gina Gintaras Leonavičius. Lietuvio ekipa svečiuose 64:71 (19:22, 14:15, 18:23, 13:11) turėjo pripažinti Kasereso „Caceres“ (5-6) krepšininkų pranašumą.

Rezultatyviausiai pralaimėjusių gretose žaidęs Leonavičius per 37 minutes surinko 18 taškų (7/10 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 4/4 baudų), sugriebė ir prarado po 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, privertė varžovus 3 kartus prasižengti, užsidirbo 1 bloką, 4 sykius prasižengė ir surinko 15 naudingumo balų.

Eilinę nesėkmę patyrė Rinkono „Oftamologico“ (1-10) ekipa su Tautvydu Saboniu, išvykoje 69:80 (22:18, 15:13, 21:33, 11:16) neprilygusi Melijos „Melilla Baloncesto“ (7-4) komandai.

Sabonis ant parketo prabuvo vos dvi sekundes.

2012-11-09 21:53