Sunkią pergalę Lenkijos čempionate iškovojo Dainiaus Adomaičio ir Mariaus Linarto treniruojama Slupsko „Energa Czarni“ (8-3) komanda. Ji savo aikštėje 84:82 (17:19, 15:32, 22:15, 30:16) palaužė Košalino AZS (5-6) ekipą.

Sužaidus keturias minutes trečiajame kėlinyje svečių persvara siekė net 22 taškus (61:39), tačiau šeimininkai per 16 minučių pelnė 45 taškus ir išplėšė pergalę.

Mantas Česnauskis nugalėtojams per 25 minutes pelnė 12 taškų (1/2 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 4/5 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, tačiau po 1 sykį prasižengė ir suklydo bei surinko 14 naudingumo balų.

„Energa Czarni“ turnyro lentelėje užima antrą vietą, o Košalino komanda žengia devinta.