Romanovas neigia blogai kalbėjęs apie sirgalius (video)

2011-11-28 20:18
Vytautas Mikaitis, „BasketNews.lt“ korespondentas

Kauno „Žalgirio“ savininkas Vladimiras Romanovas paneigė savo paties Rusijos žiniasklaidai išsakytus žodžius, kad komandos sirgaliai yra priešai. Be to, jis atskleidė, kad su juo nebuvo kalbėta dėl galimo Lino Kleizos žaidimo Kauno „Žalgiryje“.

„Sirgaliai – dalis komandos, kaip jie gali būti priešai? Ištraukė iš kontekksto ir kažkas parašė. Kodėl sirgaliai priešai? Būna ir tauta ar visuomenė vedama į aklavietę“, – aiškino Romanovas.

Tiesa, netrukus pats pridūrė, kad priešų visgi yra.

„Yra priešų. Tie, kurie erzina Ty, jie priešai ar ne? Provokatoriai. Ir tarp fanų, ir tarp jūsų (žurnalistų) visada buvo ir bus. Nė vienas (žurnalistas) nepaskambino ir nepaklausė. Pirmiau atspausdino“, – pyko „Žalgirio“ savininkas.

Pirmadienį rusų tinklalapis „championat.ru“ išspausdino interviu, kuriame Romanovas pareiškė nebendraujantis su sirgaliais, nes jie priešai. 

Pirmadienį vakare bankininkas paneigė ir kitą savo frazę – esą sakęs, kad nenori, jog „Žalgiris“ virstų rinktinės žaidėjų ferma. Taip Romanovo žodžius citavo Guoga, kalbėdamas apie galimybę „Žalgiryje“ žaisti Linui Kleizai.

„Guoga atėjo, sakau ko tu atėjai? Aš su juo nešnekėjau. Pasakė „ferma“. Kada aš sakiau, kad „Žalgiris“ ferma? Susideda su lažybininkais vagimis, gauna pinigus ir dezinformuoja“, – aiškino Romanovas.

 


Rodyti komentarus
1 2 3 4  »
2011-11-29 18:47
oo shitas zydas ir toliau pizd*t... nieko naujo.
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2011-11-29 18:18
aš tai manau Romka eik tu į startinį ir parodyk jiems iš kur kojos dygsta :)
Įvertinimas:
+1
(vertina tik prisijungę)
2011-11-29 16:10
VR laikas būtų išsitirti pas psichiatrus. Breivikas, tas masinis norvegų žudikas, yra nepakaltinamas, nes kažkokia paranoinė šizofrenija yra, Vladimirui labai panašūs požymiai. Ir labai erzina tie visi jo interviu.. Paklausia koks žurnalistas, o tas arba ant jo šoka, arba nukreipia klausimą į šoną ir filosofuoja ne į temą. Atsakytų tiesiai šviesiai, bet ne..
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-11-29 16:07
Originalas. Vertima galit skaityti, galit patys pasidaryti.

http://www.lrytas.lt/videonews/?id=13225...

Tai nevadino?
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-11-29 16:03
basketnews.lt

jūsų konkurentai dviem žingsniai jus lenkia šioje istorijoje..

http://www.krepsinis.net/eurolyga/rusijo...
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-11-29 15:59
Bailys.. Pasakė, o po to iškarto atseit nieko nesakė.

Ati, Dragster.. Rusu žurnalistai klausinės jo lietuviškai, nors Romanovas geriau rusiškai šneka? Logiška?
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-11-29 13:31
juventus78to wolandaznu tai kai medinis paliks dar didesnes skolas nei buvo ( bus kaip kaip skotijoj) tada paziuresim :) is kur istarukei kad vel bristume i skolas be jo tai nesuprantu....nebutu siuveju navikausku ir koki biudzeta surinktume tokius ir zaidejus pirktume....taip valdyti turi savininkas...o jis daro viska! treniruoja , rotuoja,renka zaidejus,meta trenerius, liepe boksuotis, metyt nuo puses aisktes per rungtynes,lost be trenerio,sokinet per lauzus ir t.t.ir joks PROFESIONALAS pries sitos sistemos NELOS...tik dirbs pagal sutarti ir imituos zaidima....nes prie sitos sistemos nera sansu laimet prie normalias komandas kurioms vadovauja TRENERIS....ka puikiai matome kai po Aco ismetimo nebeiskovota nei viena pergale (rudupio lygio rytas nesiskaito)///o kaip sakau durnu palaikytoju bus visada net kai romka pats startiniam los eurolygoj :) nors jei jis lostu o leistu vadovaut treneriui gal net geriau butu ??? :Dnesigincyjam nes kol kas as teisus : kai bus pergales tu busi teisus ir as pats romkai ranka nuejas paspausiu..tolka tak :)


Kiekvienas turi savo tiesą, kolega ir nereikia čia pūstis, kad tu teisus, o kiti ne, nes taip tik priartėji prie Romanovo charakterio. Kartais atvirai savo minčių sakyti nereikia, to nesupranta Romanovas, to bent jau dabar nesupratai ir tu.

O į skolas įbristume išėjus Romanovui, nes nebūtų kam dabartiniams žaidėjams algų išmokėt. Anksčiau kai Žalgiris turėjo 20 milijonų, tai turėjo vieną, gal du žaidėjus kuriems veikiausiai kokį milijoną mokėjo, o dabar pasižiūrėk kas Apie šį sezoną net nekalbu, nes turim visą penketą žaidėjų, kurie turėtų uždirbt ne mažiau kaip bendrai paėmus 5 milijonus eurų. Ok, Weems, Rakovič išeina po kito sezono, bet lieka Javtokas, Jankūnas, Popovičius, kadangi lyg ir ketinama užpildyti laisvus pinigus užpildyt Lawsonui išėjus (aišku, galbūt ne visus, juk ir apie papildymą iš Rūdupio kalba). Tai kaip ten su tais 12-15 milijonų būtų? Ir beje, ką ten turėjai omenyje - eurų? Jei eurų, tai gal šiaip ne taip visą komandą, personalą išlaikytų, nupirktų pigesniusk o jei turėjai omeny litus, tai čia be šansų surinkti net top-16 pajėgią komandą. Pirminis tikslas būtų prieš tokius Zagrebus išlošti, o TO-16 būtų jau svajonė. Tokiu atveju nebūtų prasmės iš viso rinkti komandos, taip stipriai sumažinant siekiamų tikslų, sumažint jos standartus. Šiaip ar taip dublerinių komandų turime, Žalgirį paversti dar viena, manau, nėra prasmės. Tada čia jau būtų ne komandos valdymas, o tikrąaja to žodžio prasme, fermos puoselėjimas.

O TRENERIS Aco irgi Žalgirį treniravo pagal Romanovo schema, jeigu ką. Keitinėjo kartais net keturis žaidėjus vienu metu. Tai apie tą aš ir šnekėjau, kad galima imtis kito, psichologinio nuteikimo priemonių, jog tie keitinėjimai nebūtų tokie skausmingi. Ir iškovojom pergalę prieš Ulkerį:) Tai čia tarp kitko.

Beje, nlb suprantu prie ko mano teisumas priklauso nuo Žalgirio pasirodymų? Matyt čia eilinis atvejis, kai rašai vieną kelis kartus, bet žmogus vistiek užsiciklinęs savo rašyt. Gi neminėjau kad tie visi lapeliai geresni už įprastą sistemą, nerašiau kad žaidimais pagal tą Romanovo rotaciją garantuoja daugiau pergalių nei įprastas žaidimas. Bet tamsta. matyt, mato tą, ką nori matyt ir interpretuoja mano aiškiai parašytas mintis savaip.

p.s. jei nenori, jei galvoji, jog neverta diskutuot, tai ir pats neatrašinėk. Man atrodo, kad verta, ypač, kai žmogus pradeda atvirai pūstis, kad jis yra teisus, o aš ne. Aišku, nesu magas ir akių neatversiu, jei tamsta toks išdidus, bet jei jau nesugebi įskaityt, ką parašau, tai čia tau nevertėtų pačim baigti diskusiją.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-11-29 12:29
po paraliais,
atsibuskit zurnalistai, blogai neblogai, norim isgirsti kita interviu vieta: kur Romka kalba apie LIETUVA IR LIETUVIUS

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-11-29 11:52
:))
Tai kur visi didieji "patrijotai"? Ar patrijotizmas atsiranda tik tada, kai reikia apdergt koky krepsininka neatstovaujanty lt rinktinei del vienos ar kitos priezasties? Y jus ruskis kojas issivale ir visa Lietuva ant triju raidziu pasiunte, o jus sita uroda dar ir ginat?! Ner didesniu mazgociu Lietuvos zemelei nei zalgirio "fanai". Apgailetini esat.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-11-29 11:47
buratinas ne tik sizofrenikas bet ir BAILYS
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2011-11-29 11:25
zalfaniai ,jei jums patinka jei ant jusu dergia ir tyciojasi jusu "dievukas",jus dar ji ginat,tai valio ir sedekit sau toliau apspjaudyti,jums gerai, visiem kitiek tuo labiau tas pats.
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-11-29 10:12
Jis ant fanu skersa dejas plauna babkes per Z komanda ruskiam ir vsio.pats sake be mafijos komandos neegzistuoja
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2011-11-29 10:05
Kaip dažnai būna V.Romanovas buvo nesuprastas. Tam yra dvi priežastys.

Viena jis pats, jo kalbos maniera - nebrežno (atsainiai) kalbėti atskiedžiant savo mintis ne visiems suprantamu „juodoku“ humoru... minties neužbaigtumu... paliekant oponentui pačiam susigaudyt apie ką jis kalba... neveltui dvynys pagal horoskopą...

Kita priežastis svarbesnė... nėra Lietuvėlėj žurnalistų, (o gal anie kažkur pasislėpę?) kurie sugebėtų giliau mąstyti, pamėginti suprasti kas jiems sakoma... įsigilinti į esmę...

O interviu championat.ru labai įdomus... toks pilniau atskleidžiantis šio žmogaus charakterį... galėtų mūsiškiai žurnalistai nors išversti, jei nesugeba tokio interviu paimti...
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-11-29 09:54
gal romka vaistus kokius vartoja, kad sitaip sarabanai susisuke, jog sakinio suregst nemoka?..
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2011-11-29 09:45
juventus tu paskaityk ta interviu pirma ir destyk nesamones, kaip medziai zurnalistai lietuviu istraukia viena sakini is interviu ir padaro skandala. paklause pradziai apie grupe fanu kurie iskele plakatus priesh ji ir paklause kaip kovoji su jais,atsake kam kovot su tokiais fanais ,su prieshais ir provokatoriais, o zurnaliugos ir paeme ta viena sakiny ir padare taip kad tipo ant visu fanu taip sake.

o pacios esmes ir nera nuo ko prasidejo.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-11-29 09:31
tai kad laikrastyje audio yra. sake viska zodis i zodi kaip parasyta.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-11-29 03:09
to wolandaz

nu tai kai medinis paliks dar didesnes skolas nei buvo ( bus kaip kaip skotijoj) tada paziuresim :) is kur istarukei kad vel bristume i skolas be jo tai nesuprantu....nebutu siuveju navikausku ir koki biudzeta surinktume tokius ir zaidejus pirktume....

taip valdyti turi savininkas...o jis daro viska! treniruoja , rotuoja,renka zaidejus,meta trenerius, liepe boksuotis, metyt nuo puses aisktes per rungtynes,lost be trenerio,sokinet per lauzus ir t.t.

ir joks PROFESIONALAS pries sitos sistemos NELOS...tik dirbs pagal sutarti ir imituos zaidima....nes prie sitos sistemos nera sansu laimet prie normalias komandas kurioms vadovauja TRENERIS....ka puikiai matome kai po Aco ismetimo nebeiskovota nei viena pergale (rudupio lygio rytas nesiskaito)///

o kaip sakau durnu palaikytoju bus visada net kai romka pats startiniam los eurolygoj :) nors jei jis lostu o leistu vadovaut treneriui gal net geriau butu ??? :D

nesigincyjam nes kol kas as teisus : kai bus pergales tu busi teisus ir as pats romkai ranka nuejas paspausiu..tolka tak :)
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-11-29 02:33
Wolandazjuventus78to wolandazpriciom lokautas cia....manai normalus nba treneris leistu kad jam vadovautu kosmonautas ? :) vat butent kad nera KAUNO Žalgirio, yra BURATINO Žalgiris....tu aisku pasakysi ne ne Ž yra visu fanu ir t.t. tik medinukas ka nori ta daro o fanai parinas ir palaiko ...net nebeaisku ka jie palaiko....buvo krize ...pirkau sertifikata ejau i visus macus....bet dabar leistis is saves tyciotis nieko apie krepsini neismanciam neleisiu, i cirka nebeeinu....jei kitiems patinka but durniaus vietoj prasau...o kol durniu bus, (o jus bus visada) tol buratino valdys....o kas fanas kas ne fanas...nera svartykliu....bet mane pazystantys sako kad didesnio fano nelabai ir yra... gali neatsakinet....p.s. o tiek nedaug reikia romkai...pabandyt koki viena sezona nebesikist ir paziuret kokie rezultatai bus ??? a vdrug geresni ??? jis net to nesuvokia kad ir jis tada butu dievas...bet ne reikia garbes reikia demesio ir gal per kokius su viena kart ka nors laimes (kaip su hearts taure,ar su FBK pries rangers)...ir tada pasakys vo matet.....juokas pro asaras...Yra įvairių trenerių, aišku. Gal ir atsirastų tokių. Tam pačiam Kazlauskui gal aukso kalnus siūlė.Ok, neatrašinėsiu dėl sąvokos "fanas" sampratos, bet ką sirgaliai palaiko, tai Žalgirį. O kad ne jie, o Romanovas valdo Žalgirį savaime suprantama, nes ne fanai išlaiko klubą, ne jie algas moka ir ne jiems arena (teisine prasme) priklauso. Tai šioj vietoj jokių cirkų nėra - valdo tas, kas turi valdyt. Palaiko jie Žalgirį, palaiko žaidėjus. Jeigu jie nusisuktų, tai ir patiem krepšininkams būtų sunkiau, ir Romanovas, metęs Žalgirį skolas paliktų. Tai pats pamąstyk, reik komandą palaikyt, ar nereikia. Vienintelė gera išeitis, tai jei koks kitas turtuolis iš Romanovo Žalgirį perpirktų, priešingu atveju apsisuktų ratas ir vėl skolose skęstume.


O dėl rezultatų, Romanovo įvaizdžio tu teisus(-i), aš ir nedsakiau, kad viską normaliai darant būtų blogiau. Tik sakau, kad visas Romanovo schemas galima įvairiai išnaudot, o pagaliau ir tuos pačius krepšininkus nuteikt, jog taip yra ir teks nusiteikti taip lyg tokia sistema būtų tolygi įprastai rotacijai. Kitaip tariant, nuteikt taip, lyg jie žaistų galvose tiurėdami susitaikimą ir įvaizdį, kad px tie visi keitimai. O šitas darbas vėlgi treneriui priklauso.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-11-29 02:29
juventus78to wolandazpriciom lokautas cia....manai normalus nba treneris leistu kad jam vadovautu kosmonautas ? :) vat butent kad nera KAUNO Žalgirio, yra BURATINO Žalgiris....tu aisku pasakysi ne ne Ž yra visu fanu ir t.t. tik medinukas ka nori ta daro o fanai parinas ir palaiko ...net nebeaisku ka jie palaiko....buvo krize ...pirkau sertifikata ejau i visus macus....bet dabar leistis is saves tyciotis nieko apie krepsini neismanciam neleisiu, i cirka nebeeinu....jei kitiems patinka but durniaus vietoj prasau...o kol durniu bus, (o jus bus visada) tol buratino valdys....o kas fanas kas ne fanas...nera svartykliu....bet mane pazystantys sako kad didesnio fano nelabai ir yra... gali neatsakinet....p.s. o tiek nedaug reikia romkai...pabandyt koki viena sezona nebesikist ir paziuret kokie rezultatai bus ??? a vdrug geresni ??? jis net to nesuvokia kad ir jis tada butu dievas...bet ne reikia garbes reikia demesio ir gal per kokius su viena kart ka nors laimes (kaip su hearts taure,ar su FBK pries rangers)...ir tada pasakys vo matet.....juokas pro asaras...


Yra įvairių trenerių, aišku. Gal ir atsirastų tokių. Tam pačiam Kazlauskui gal aukso kalnus siūlė.

Ok, neatrašinėsiu dėl sąvokos "fanas" sampratos, bet ką sirgaliai palaiko, tai Žalgirį. O kad ne jie, o Romanovas valdo Žalgirį savaime suprantama, nes ne fanai išlaiko klubą, ne jie algas moka ir ne jiems arena (teisine prasme) priklauso. Tai šioj vietoj jokių cirkų nėra - valdo tas, kas turi valdyt. Palaiko jie Žalgirį, palaiko žaidėjus. Jeigu jie nusisuktų, tai ir patiem krepšininkams būtų sunkiau, ir Romanovas, metęs Žalgirį skolas paliktų. Tai pats pamąstyk, reik komandą palaikyt, ar nereikia. Vienintelė gera išeitis, tai jei koks kitas turtuolis iš Romanovo Žalgirį perpirktų, priešingu atveju apsisuktų ratas ir vėl skolose skęstume.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.
1 2 3 4  »

Komentuoti
Komentarus rašyti gali tik registruoti ir prisijungę vartotojai.

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Rodyti visas naujienas