Vilniaus krepšinio mėgėjų lygoje (VKML) reguliarusis sezonas artėja į pabaigą. „2 Grupės“ krepšininkai kovas jau baigė, o „Top 16“ ekipoms liko sužaisti po vienerias-trejas rungtynes.

Itin atkakli kova vyko „MRU-Style 69“ ir „VDA - Leidykla „Šiaurės Lietuva“ susitikime. Tik paskutiniąją minutę pergalę rezultatu 82:81 užsitikrino „leidėjai“.

Pirmuosius du kėlinius į priekį bėgę „MRU-Style 69“ krepšininkai išsiveržė 45:34. Po didžiosios pertraukos „leidėjai“ ėmė artėti prie savo oponentų: 26-ąją minutę ekipas skyrė 6 taškai (53:47), 28-ąją jau tik 3 (55:52). Ketvirtojo kėlinio pradžioje iniciatyvą savo rankose dar laikė „MRU“ krepšininkai, tačiau įpusėjus jam „VDA - Leidykla „Šiaurės Lietuva“ pirmą kartą varžybose išlygino (70:70) ir persvėrė rezultatą savo naudai. Tiesa, dar po dviejų minučių „MRU-Style 69“ pirmavo 79:74.

Iki susitikimo pabaigos likus 31 sekundei „leidėjai“ išsiveržė į priekį 82:81. Paskutiniosios „MRU“ atakos metu ilgai kamuolį kontroliavos Tomas Šunskis. Arminas Bračas, gavęs kamuolį, nepataikė, tačiau pats atkovojo kamuolį, o paskutiniąją sekundę Tomo Ambraso mestas kamuolys tikslo nepasiekė.

Nugalėtojams 34 taškus pelnė Žilvinas Aleksandravičius, 11 įmetė Sigitas Kasteckas, 10 - Giedrius Bielskis. „MRU-Style 69“ ekipoje po 20 taškų surinko T.Ambrasas ir A.Bračas (15 atk. kam.), 18 pridėjo Robertas Retkus.

„BC Versus“ krepšininkai, sustoję trečiajame kėlinyje, turėjo pripažinti „Pirtyje.lt“ pranašumą 71:81 bei užleisti antrąją poziciją „Tikrajai Saugai“.

Pirmajame kėlinyje vyko itin banguotas žaidimas. „Pirtyje.lt“ žaidėjams atitrūkus 5 taškais, tuoj pat juos pasivydavo „BC Versus“. Pastarieji po tiksliaus Šarūno Brogos dvitaškio paskutinę sekundę išsiveržė į priekį 21:20. Antrajame kėlinyje jie tolo nuo oponentų ir susikrovė 14 taškų pranašumą. Tiesa, paskutiniąją minutę „Pirtyje.lt“ pradėjo spurtu ir atsilikimą sumažino iki 9.

Po didžiosios pertraukos „BC Versus“ krepšininkai tarsi sustojo, o „Pirtyje.lt“ tęsė savo spurtą. Pastaroji ekipa varžovams per 10 minučių leido įmesti tik 8 taškus, o patys surinko 24. Įgiję pranašumą „Pirtyje.lt“ žaidėjai neleido oponentams jų pasivyti ir iškovojo pergalę.

Nugalėtojų ekipoje 73 taškus is 81 pelnė trys krepšininkai: Andrius Šamšonas (8 atk. kam., 5 per. kam.) - 32, Aurimas Palšis - 26, Donatas Zaveckas (10 atk. kam.) - 15.

Naudingiausiai „BC Versus“ ekipoje rungtyniavo Mindaugas Lastauskas (15 tšk., 11 atk. kam.) ir Tomas Markūnas (17 tšk.).

„Kolegų“ ir „Infosaito“ susitikime nugalėtojas paaiškėjo tik ketvirtojo kėlinio pabaigoje. Po permainingos kovos 99:89 pergalę šventė „Kolegos“, „2 Grupės“ vakarų pogrupyje užėmę pirmąją vietą.

Per pirmąsias 20 minučių „Infosaito“ deficitas pasiekė 14 taškų, tačiau trečiąjį ketvirtį jie laimėjo 31:16 ir išsiveržė į priekį. Paskutiniajame kėlinyje jie apsukų nemažino ir 32-ąją minutę pirmavo 78:72, tačiau tada savo spurtą pradėjo „Kolegos“. Pastarieji 6 minučių atkarpą laimėjo 17:2 ir įgiję 9 taškų pranašumą (89:80) iniciatyvos iš savo rankų nepaleido.

„Kolegas“ į priekį vedė 171 cm ūgio Andžejus Olenkovičius, pelnęs 35 taškus, atkovojęs 16 kamuolių bei atlikęs 9 rezultatyvius perdavimus. 29 taškus įmetė Edmundas Rodzevičius, 19 - Andrius Varnelis.

„Infosaito“ ekipoje 20 taškų surinko Liutauras Adomaitis, 17 - Mykolas Mankevičius (11 atk. kam., 5 blk.), po 13 - Paulius Kavaliauskas, Gasparas Kazlauskas bei Modestas Žiogas.

„L2000“ krepšininkai tik paskutiniajame ketvirtyje pripažino „Kurier Wilenski“ pranašumą 76:56. Trečiąjį kėlinį pradėję spurtu 13:0 jie išsiveržė į priekį 38:32 ir iki paskutiniojo ketvirčio išlaikė persvarą savo pusėje. Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Kurier Wilenski“ spurtavo 19:3 (61:48) bei iniciatyvą perėmė į savo rankas.

Nugalėtojų ekipoje 4 krepšininkai iš 6 pelnė dviženklį taškų skaičių: Bogdanas Mikšo (14 atk. kam.) - 19, Andrej Kovalevski (15 atk. kam.) - 18, Ignas Verbus - 17 bei Jan Tučkovski - 15. Tuo tarpu „L2000“ ekipoje tai pavyko pasiekti tik Mindaugui Razgaičiui (19 tšk., 11 atk. kam.) ir Nerijui Patiejūnui (13 tšk.).

kol kas ziauriai geras ir nenuspejamas sezonas.