Aleksandras Džikičius liko patenkintas savo auklėtinių pasirodymu
Nuotr. Fotodiena.lt/D.Radlinskas
Trečioji Vilniaus „Lietuvos ryto“ pergalė Europos taurės turnyre paliko įspūdį tiek vilniečių, tiek nugalėtos komandos – Le Mano „Sarthe Basket“ treneriui.

Antradienį sostinės krepšininkai išvykoje 79:62 įrodė pranašumą prieš prancūzus ir praktiškai užsitikrino vietą kitame etape.

„Savo vaikinams turiu pasakyti bravo, – po dvikovos kalbėjo „Lietuvos ryto“ strategas Aleksandras Džikičius. – Dėl šių rungtynių mes labai jaudinomės. Le Mano komanda turi atletiškus žaidėjus antrojoje linijoje (Alexą Ackerį) ir gerą įžaidėją (Taylorą Rochestie). Prieš juos mes gerai gynėmės.“

Pirmą kėlinį pralaimėję (12:20), kitus du ketvirčius svečiai dominavo aikštėje. Antrą ir trečią kėlinius jie laimėjo net 50:19 ir dvikovos baigtis tapo aiški.

„Lietuvos rytas“ yra nuostabi komanda, viena iš favoričių šiose varžybose. Pirmoje mačo dalyje dar sugebėjome kautis, tačiau trečiajame kėlinyje varžovai tiesiog dominavo, – vilniečių žaidimą gyrė „Sarthe Basket“ strategas Davidas-Johnas Jacksonas. – Žaisdami prieš tokią gerą komandą leidome jiems atkovoti per daug kamuolių puolime, o patys per dažnai klydome.“

Buvęs „Lietuvos ryto“ puolėjas J.P. Batista pažymėjo gerą vilniečių komandinį žaidimą.

„Visi žino, kad jie žaidžia gerą krepšinį. Mus nužudė jų atkovoti kamuoliai, o kamuolys puolime judėjo labai gerai. Tam, kad laimėtume šiose varžybose, turime žaisti geriausią krepšinį“, – sakė 2006-2007 metais Vilniuje rungtyniavęs Batista.

Su prancūzais sostinės krepšininkai kitą savaitę susikaus „Siemens“ arenoje.