Andre Riddickas įveikia Estebano Batistos gynybą
Nuotr. Reuters-Scanpix
Duško Savanovičius sužaidė geriausias rungtynes Eurolygoje šį sezoną, o jo vedama Stambulo „Anadolu Efes“ (4-3) komanda žengė dar vieną žingsnį „Top 16“ etapo link. Turkai C grupės mače svečiuose 66:62 (18:14, 19:8 15:21, 14:19) nugalėjo Šarlerua „Belgacom Spirou“ (1-6) krepšininkus.

Prasidėjus antrajam kėliniui „Anadolu Efes“ pranašumas siekė vos 4 taškus (20:16), bet tuomet svečiai spurtavo 12:2 bei visam laikui nutolo nuo varžovų – 32:18.

Savanovičius per 28 minutes pelnė 16 taškų (4/8 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 5/8 baudų), atkovojo 10 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, 2 kartus prasižengė, 3 sykius suklydo ir surinko 22 naudingumo balus.

„Anadolu Efes“: Duško Savanovičius 16 (10 atk. kam.), Stanko Baračas 12, Saša Vujačičius 10.

„Belgacom Spirou“: Demondas Malletas 21 (3/10 tritaškių), Chrisas Hillas ir Andre Riddickas (10 atk. kam.) po 9.

2011-12-01 09:11