Eurolygos čempionams Atėnų „Panathinaikos“ (5-2) krepšininkams su turnyro debiutantais teko paprakaituoti tik pirmus du kėlinius. Željko Obradovičiaus auklėtiniai namie 94:76 (24:22, 24:27, 23:13, 23:14) pranoko „KK Zagreb“ (2-5) ekipą.

Po pirmųjų dviejų kėlinių Kroatijos čempionai buvo priekyje minimaliu skirtumu 49:48, o įpusėjus trečiajam ketvirčiui rezultatas dar buvo lygus –(58:58).

Visgi po minutės pertraukėlės graikai surengė spurtą 12:2 ir įgijo lemiamą persvarą (70:60). Vėliau skirtumas tik augo, o paskutiniajame kėlinyje jis pasiekė net 19 taškų (83:64).

Šarūnas Jasikevičius nugalėtojams per 12 minučių pelnė 5 taškus (1/4 dvitaškių, 1/4 tritaškių), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus prasižengė ir surinko 3 naudingumo balus.

„Panathinaikos“: Mike'as Batiste'as 18 (9 atk. kam.), Nickas Calathesas ir Davidas Loganas po 13, Romainas Sato 12, Ianas Vougioukas 10.

„KK Zagreb“: Damiras Mulaomerovičius 18, Krunoslavas Simonas 15, T.J. Fordas ir Seanas May (10 atk. kam.) po 12.