Antras rungtynes iš eilės Žydrūnas Ilgauskas sužaidė sėkmingai, tačiau to vėl pergalei nepakako. Klivlendo „Cavaliers“ (36 perg. – 29 pral.) išvykoje 87:91 (22:19, 31:15, 8:27, 26:30) nusileido Dalaso „Mavericks“ (50-14). „Mavericks“, kaip ir San Antonijaus „Spurs“, jau yra garantuoti vieta Vakarų konferencijos atkrintamosiose varžybose.

„Cavaliers“ ekipos negelbėjo nei sėkmingas LeBrono Jameso žaidimas, nei turėta 19 taškų persvara. Pirmoje mačo pusėje sustabdę Dirką Nowitzkį, svečiai iš Klivlendo įpusėjus mačui pirmavo 53:34.

Tačiau po didžiosios pertraukos pabudo ir „Mavericks“. Trečiąjį kėlinį Dalaso krepšininkai laimėjo 27:8 ir prieš lemiamą ketvirtį rezultatas tapo lygus 61:61.

Nuo kėlinio pradžios į priekį išsiveržusius šeimininkus „Cavaliers“ pavijo likus 15 sekundžių – L.Jamesas sumažino skirtumą iki 2 taškų – 84:86. Tačiau Darrellas Armstrongas pataikė abu baudos metimus, o Ž.Ilgauskas prametė tris kartus iš eilės, kol galiausia kamuolį sugriebęs D.Nowitzki taikliomis baudomis įtvirtino pergalę.

Klivlendo komandai Ž.Ilgauskas per 33 minutes pelnė 17 taškų (7/17 dvitaškių, 3/4 baudų), atkovojo 13 kamuolių bei blokavo varžovo metimą ir 3 sykius prasižengė.

„Mavericks“: Dirkas Nowitzki 30 taškų (13 atk. kam., 6 rez. perd.), Jasonas Terry 20, Marquisas Danielsas 17, Jerry Stakhouse'as 9.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 36 (12 atk. kam.), Žydrūnas Ilgauskas 17, Ronaldas Murray 12, Damonas Jonesas 9.

Dalaso ekipa buvo išretinta traumų – savo gretose „Mavericks“ neturėjo keturių krepšininkų: Josho Howardo, Devino Harriso, Adriano Griffino bei Keitho Van Horno.