Dviejų nesėkmių seriją Eurolygos varžybose nutraukė Kantu „Bennet“ (4-3) ekipa. Italijos vicečempionai per lemiamas penkias mačo minutes iššvaistė 20 taškų pranašumą ir gerokai patampė savo sirgaliams nervus, tačiau galiausiai 71:68 (12:21, 23:9, 17:6, 19:32) patiesė Vitorijos „Caja Laboral“ (4-3) komandą.

Iki mačo pabaigos likus žaisti 5 minutes aikštės šeimininkai pirmavo 21 taško skirtumu (64:43) ir jau laukė finalinės susitikimo sirenos. Tačiau paskutines jėgas sukaupę baskai vos nenubaudė „Bennet“ už atsipalaidavimą.

Per pustrečios minutės Vitorijos ekipa pelnė 14 taškų be atsako ir sumažino deficitą iki 7 taškų (57:64). Likus žaisti pusę minutės po Nemanjos Bjelicos dvitaškio svečiai atsiliko minimaliai, tačiau lemiamą ataką rengęs Bjelica suklydo, o italų pergalę įtvirtino Nicolas Mazzarino.

„Bennet“: Gianluca Basile 18, Nicolas Mazzarino 14, Georgi Shermadini 8, Denisas Marconato 8 (10 atk. kam.).

„Caja Laboral“: Mirza Teletovičius 24, Bradas Olesonas 12, Nemanja Bjelica 11, Fernando San Emeterio 9.

Atrinkti (0) Visi (4)
Cia panasiai kaip su Zalgiriu, kai vos Unicaja musu nenubaude, vienas metimas viska leme: "taip" ar "ne". Taip ir cia jauciu panasiai buvo nors nemaciau situ rungtyniu. Bet sia savaite ziuriu yra daug pergaliu tokiu 2-3 tasku skirtumu.